Siz Neler Yapıyorsunuz?

Buradan sunu anliyoruz ki Sosyal'in hemen hemen tum uyeleri ogrenciymis :D

Kamu kurumunda güvenlik görevlisiyim. 3 vardiyalı sistem ile çalışıyorum. İşteyken genelde kitap okurum ve burada takilirim. 5 güne bir 2 gün tatilim var. Tatiller vardiyalı olduğu için haftaiçi ve haftasonu denk gelebiliyor. Tatiller de, sistemim yeni olduğu için oynamadigim oyunların listesini yaptım ve genelde evde oyun oynar, spor yaparım. [emoji4] Telefonum Zenfone 2 Laser.

Okul adına yapmam gereken hiçbir şeyi yapmıyorum, vizelerden elimiz boş döndük ama hala hayatımın geri kalan kısmından zevk almaya çalışıyorum, kendime somut olarak küçük ya da soyut, fiyat olarak sebepsizce pahalı şeyler alıyorum. Saat saat şunu yapıyorum diyebileceğim birşeyim yok maalesef. Eve gelince yarım saatte bir sigara içiyorum o kadar, başka düzenli birşey yok.

Biraz kendinizden bahsedin. Günleriniz, haftalarınız, aylarınız hatta yıllarınız nasıl geçiyor ? Neler yapıyorsunuz, hangi telefonu, hangi uygulamaları, hangi oyunları oynuyor, hangi kitapları okuyorsunuz ? Boş vakitlerinizde neler yapıyor, ne ile uğraşıyorsunuz ?
Pazartesi günü izinliyim. İzinli olduğum günlerde genellikle öğle saatlerine doğru Kadıköy'e gezmeye, dolaşmaya, bir şeyler içmeye giderim 2 gibi orda olurum genellikle 6 gibi de metroya biner eve dönerim, çoğu zaman her gittiğim de bir kitap alırım metroda okumaya çalışırım. 7.30'da evde olurum, açsam karnımı doyurur bilgisayara otururum takip ettiğim dizi varsa izler yoksa yeni filmlere göz atar konusunu beğendiklerimi izlerim. 10 gibi bilgisayarı kapatır kendime koyduğum 'her gün 50 sayfa oku' görevine sadık kalmaya çalışırım ve genellikle 11.30 gibi kitap okumayı keser müzik dinleyerek uyurum. Eski zamanın müziklerini dinlemek çok hoşuma gidiyor ve bana daha yakın geliyor. Çok oyun oynamam bir sürü oyunum var ama oynamıyorum, sıkıldım. Telefonum S7 EDGE'e yakın zamanda geçiş yaptım memnunum. Bilim Kurgu ve Uzay temalı neredeyse her film ve dizileri izlemeye çalışır, konularla ilgili kitaplar okurum. Geri kalan günlerim çalıştığım için çok hızlı geçiyor, sabah 11.00 alarmı ile kalkıp kahvaltımı yaparım, 12'de evden çıkar, 1'de başlayan mesaime yetişirim, akşam geç saatlerde eve gelir çok ayakta durmadan uyurum. Peki ya siz ?
Kaç yaşındaydınız?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı