Sizce Anlattığım Kız Beni Seviyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok kasıyorsun, oratada sorun filan yok. Cesaretin yok senin dostum ama elde edilmeyecek bir şey değil, cesaretini toplamak bu kadar zor olmamalı. Senin şuan yaptığını silah zoruyla ayrılmaya itilenler bile yapmaz. Resmen teklif etmemek için bize sebep gösterin,sebeplerimi doğrulayın diye yalvarıyorsun.

Çok kasıyorsun, oratada sorun filan yok. Cesaretin yok senin dostum ama elde edilmeyecek bir şey değil, cesaretini toplamak bu kadar zor olmamalı. Senin şuan yaptığını silah zoruyla ayrılmaya itilenler bile yapmaz. Resmen teklif etmemek için bize sebep gösterin,sebeplerimi doğrulayın diye yalvarıyorsun.
O kadar haklısın ki ben geçen sene wp den açılmıştım keşke yüzyüze açilsaydim dedim sonra ama açildiğım kiz beni sevmiyordu burda durum tam tersi kiz arkadaşı çok sevmiş ama onu görmemek için takla atiyor neyse sana kalmiş açılmazsan kaçırırsın sonra üzülme buraya gelip ret yemezsin ama sen bilirsin yinede yersen bile bişey olmaz ölüm yok ucunda.

Haklısınız. Deneyeceğim kötü sonuç alırsam da arkadaş kalırız.
Evet böyle cesaretli ol abartma tek o yok ret edersede ki sanmiyorum kizlar belli olmaz ama takma kafana birsürü kiz var bulursun daha çok açıl gitsin yarin burayada yaz sonuçu tek yakaliyinca açıl bitsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı