Sizce çok mu kiloluyum?

Emin misin? Ocaktan beri baya almış hissediyorum ama.
Ne diyim ocaktan beri ne yediklerinizi teker teker bulup hesaplayamam ama ocaktan beri çok kilo almak baya zor, kendini kilo almak için zorlaman fln. lazım öyle bi' uğraşın varsa bilemem. Önemli olan kilo değil kas, bu kadar, pek bi' püf noktası yok.
Bende yağlıydım biraz spor+ protein ağırlıklı beslendim şimdi kaslı duruyorum.

Önemli olan istikrarlı olmak, birde ne için kaslı olmak istiyorsan onu düşünüp hırs yapmak.

Ne diyim ocaktan beri ne yediklerinizi teker teker bulup hesaplayamam ama ocaktan beri çok kilo almak baya zor, kendini kilo almak için zorlaman fln. lazım öyle bi' uğraşın varsa bilemem. Önemli olan kilo değil kas, bu kadar, pek bi' püf noktası yok.
Bende yağlıydım biraz spor+ protein ağırlıklı beslendim şimdi kaslı duruyorum.
Anladım. Yaza kadar evde ne yapmamı önerirsin.

Öncelikle şınav vs. çekerken zorlanıyor musunuz?

Ben ilk başta baya güçsüzdüm şınav çekerken fln aşırı zorlanıyordum. legg rise + bisiklet+ yarım mekik + plank yaptım zamanla barfiks falan ekledim evde barfiks çubuğu vardı. Şimdi bi' 50 şınav çekerim.

Öncelikle şınav vs. çekerken zorlanıyor musunuz?

Ben ilk başta baya güçsüzdüm şınav çekerken fln aşırı zorlanıyordum. legg rise + bisiklet+ yarım mekik + plank yaptım zamanla barfiks falan ekledim evde barfiks çubuğu vardı. Şimdi bi' 50 şınav çekerim.
Geçen yıla göre daha kötüyüm. Eskiden 15-20 şimdi 10 tane yapana kadar canım çıkıyor hatta onuda yapamıyorum.

Başta yarım şınav çekersiniz alışınca zaten gerisi gelir.

En iyi katkıyı barfiks verdi bana.

@Vergi_veren
Anladım. Ben yüksek ihtimal kilo aldım ocaktan bu yana. Çünkü eski resimlere göre kısa sürede baya şişmiş görünüyorum. Göbekte baya şişti. Daha önce bu kadar belirgin değildi. Dediklerinizi de yapacağım. Umarım düzelirim. Geçen yıl ben 60-65 kilo gene aynı boydaydım ondan aldığımı hissediyorum. Neden alıyorum onu da anlamıyorum aga. Aşırıda yemiyorum.

Anladım. Ben yüksek ihtimal kilo aldım ocaktan bu yana. Çünkü eski resimlere göre kısa sürede baya şişmiş görünüyorum. Göbekte baya şişti. Daha önce bu kadar belirgin değildi. Dediklerinizi de yapacağım. Umarım düzelirim. Geçen yıl ben 60-65 kilo gene aynı boydaydım ondan aldığımı hissediyorum. Neden alıyorum onu da anlamıyorum aga. Aşırıda yemiyorum.
Umarım daha iyi olursun dostum. Allah kolaylık versin.
Neden alıyorum onu da anlamıyorum aga. Aşırıda yemiyorum.
Valla şişkinlik ne kadar yediğine bakar, kiloysa ne yediğine.

Bende az yesem bile şişiyorum, metebolizmadan galiba.

Aç kalıyorum birazcık karın kasım gözüksün diye😅

Yeni konular

Geri
Yukarı