Sizce okullar ne zaman açılır?

nosoverclock

Decapat
Bence süre uzayacak gibi vaka sayısı 191 olmuş. Bir öğrenci olarak değil objektif olarak baktığımda da okulların kapalı kalması gerektiğini düşünüyorum çünkü okuldan herhangi bir çocuk enfekte olursa tüm okul (Öğretmenler dahil) enfekte olur. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce okullar ne zaman açılır?

Bence süre uzayacak gibi vaka sayısı 191 olmuş. Bir öğrenci olarak değil objektif olarak baktığımda da okulların kapalı kalması gerektiğini düşünüyorum çünkü okuldan herhangi bir çocuk enfekte olursa tüm okul (Öğretmenler dahil) enfekte olur. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce okullar ne zaman açılır?

Okulların ne zaman açılacağını kimse bilemez. Her şey salgın seviyesinin düşüp düşmeyeceğine bağlı. Eğer birkaç gün ya da birkaç hafta içinde azalma görülürse (ki şu anki tablo ile hiç sanmıyorum) açılabilir. Ancak bu şekilde devam ederse (ki maalesef öyle gözüküyor) bu dönem sonuna kadar kapatabilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı