Sizce seviyor muydu?

Kızın ortaya koyduğu tavırdan çok, 1 günde hoşlantınızın geçmiş olması daha da garip. Bilmiyorum nedir? :) Kız böyle bir soruyu sorduğuna göre öncesinde yanındaki kişiden etkilenmiş olabilir. Tepkisini ölçmek için evet demeniz gerekirdi. Bilmiyorum dediğiniz için iyi ki reddetmişim, kendinden emin değil demiştir ve yoluna devam etmiştir.

Bunca zaman sonra aklınıza geldiğine göre boşluğa düşmüşsünüz.

Ömür boyu aklından çıkmayacak 😕
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumları okumayın, kanser olursunuz.
Reis, şarkı atmış dinleyelim iyi gelir.

Kızın ortaya koyduğu tavırdan çok, 1 günde hoşlantınızın geçmiş olması daha da garip. Bilmiyorum nedir? :) Kız böyle bir soruyu sorduğuna göre öncesinde yanındaki kişiden etkilenmiş olabilir. Tepkisini ölçmek için evet demeniz gerekirdi. Bilmiyorum dediğiniz için iyi ki reddetmişim, kendinden emin değil demiştir ve yoluna devam etmiştir.

Bunca zaman sonra aklınıza geldiğine göre boşluğa düşmüşsünüz.
Bendem uzaklaşır diye korkup bilmiyorum cevabını vermiştim hâlâ seviyordum.

Bendem uzaklaşır diye korkup bilmiyorum cevabını vermiştim.
Zaten duygularını bir gün öncesinde açmışken, uzaklaşır diye düşünmen yanlış olmuş. Onun da sana karşı hisleri varsa, bitirmişsin.

Soruna gelecek olursak, bence oluru varmış. Çünkü reddettiği kişiye ertesi gün gelipte benden hala hoşlanıyor musun diye sormazdı. Tam tersi arkadaş kalabilmeniz için lafını bile etmezdi.

Zaten duygularını bir gün öncesinde açmışken, uzaklaşır diye düşünmen yanlış olmuş. Onun da sana karşı hisleri varsa, bitirmişsin.

Soruna gelecek olursak, bence oluru varmış. Çünkü reddettiği kişiye ertesi gün gelipte benden hala hoşlanıyor musun diye sormazdı.
Sende haklısın ama bazen böyle saçma şeyler söyleyebiliyorum
@WTC Benzer olayı yaşayıp "evet" cevabını verdiğimde çıkmaya başlamıştık :). Fakat benimki gün değildi bir kaç saat sonraydı.
Yani o an belki de şaşırdığından dolayı da reddetmiş olabilir mi

@WTC Benzer olayı yaşayıp "evet" cevabını verdiğimde çıkmaya başlamıştık :). Fakat benimki gün değildi bir kaç saat sonraydı.
Sevindim :) Yaşadığımız şeylerden düşe kalka tecrübe ediniyoruz ve bir yerden sonra nasıl davranılması gerektiğini öğreniyoruz. Arkadaş maalesef aklında soru işareti kalacak şekilde bir tecrübe yaşamış. Bir daha ki sefere ne yapması gerektiğini artık biliyor.

@shaneP Olsun, tecrübe edinmiş oldun. Üzme kendini. Hiç sevgili olmadığın birisini yıllarca düşünmen mantıklı olmaz. Kendi yoluna bakmalısın.

Geri
Yukarı