Sizce seviyor muydu?

Annesi derslerini aksatir falan diye bu sevgili işine hiç iyi bakmıyordu.
Kanka az önceki kardeşin dediği gibi sevseydi bırakmazdı. Aynı muhabbet geçen sene benim de başıma geldi aynı şekilde açıldım (insan içinde tutamıyor haliyle) ve kırmak istemeyerek reddedildim. Ailesi de senin dediğinden beter haldeydi. Dersler şu bu derken çok sıkıyordu o da ondan korkuyordu. Ben de tamam dedim çekildim sineme. 1-2 gün sonra yanıma gelerek dayanamadığını söyledi. Sonuç olarak 1,5 yıldır birlikteyiz. Yanin demem o ki sevseydi illaki gelir illa ki kovalardı. Bu yok aileymiş şuymuş buymuş tamamen düzmece. Gönlünü ferah tut seven gelsin sevmeyen ötede beklesin ;).

Kanka az önceki kardeşin dediği gibi sevseydi bırakmazdı. Aynı muhabbet geçen sene benim de başıma geldi aynı şekilde açıldım (insan içinde tutamıyor haliyle) ve kırmak istemeyerek reddedildim. Ailesi de senin dediğinden beter haldeydi. Dersler şu bu derken çok sıkıyordu o da ondan korkuyordu. Ben de tamam dedim çekildim sineme. 1-2 gün sonra yanıma gelerek dayanamadığını söyledi. Sonuç olarak 1,5 yıldır birlikteyiz. Yanin demem o ki sevseydi illaki gelir illa ki kovalardı. Bu yok aileymiş şuymuş buymuş tamamen düzmece. Gönlünü ferah tut seven gelsin sevmeyen ötede beklesin ;).

Kız da konu sahibinin kıza açılmasından 1-2 sonra gelip hala hoşlanıp hoşlanmadığını sormuş ama arkadaş bilmiyorum cevabını verince kız da açılmaya çekinmiş olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana bu ilişki pek mantıklı gelmedi.

Hocam ben de aynı durumunun biraz farklısını yaşıyorum şu an. 3-4 yıl önceki kız arkadaşım rüyalarıma girmeye başladı ve neredeyse 1 haftadır kesintisiz onu görüyorum. Uzun uğraşlar sonucu aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabını buldum ve anlattım ona durumu. O da senin için ne yapabilirim dedi ve bende söylemedim, cesaret edemiyorum. Hazır Türkiye'ye gelmişken konuşmak istiyorum yüz yüze fakat daha mesaj atmaya korkuyorum. Çok zor durumda kaldım.

Sadece 1 haftadır aklında ise zor gibi yinede açılman senin için faydalı olabilir belki.

Hocam ben de aynı durumunun biraz farklısını yaşıyorum şu an. 3-4 yıl önceki kız arkadaşım rüyalarıma girmeye başladı ve neredeyse 1 haftadır kesintisiz onu görüyorum. Uzun uğraşlar sonucu aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabını buldum ve anlattım ona durumu. O da senin için ne yapabilirim dedi ve bende söylemedim, cesaret edemiyorum. Hazır Türkiye'ye gelmişken konuşmak istiyorum yüz yüze fakat daha mesaj atmaya korkuyorum. Çok zor durumda kaldım.
Umuyorum cesaretini toplayıp sorabilirsin...

Merhabalar.

Bundan yaklaşık 3-4 yıl önce bir olay yaşadım. Bir kız ile konuşuyordum sürekli. Onceden de bir birimizi tanıyorduk. Neyse, bir yerden sonra ondan hoşlanmaya başladım ve en son açılmaya karar verdim. Açıldığım zaman ise beni gerçekten kırmak istemediğini söyleyerek kibarca reddetti. Sonrasında öğrendim ki yanında arkadaşı varmış (3'ümüzün aileleri gerçek hayattan tanisiklar.). Acaba yanındaki kız ailesine söyler diye falan mı korktu artık bilmiyorum. Neyse, 1-2 gün sonra tekrar konuşurken bana hâlâ hoşlanıp hoşlanmadığımı sordu, ben de bilmiyorum cevabını vermiştim ama hâlâ seviyordum. Simdi size sorum şu: Sizce evet deseydim ne olurdu? Bunu soruyorum çünkü yıllarca aklımdan çıkmadı bu soru.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı