Skinny Fat'ten kurtulamıyorum

MrMancini

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Gelsenkirchen
Merhaba forum üyeleri, 5-6 ay önce spora başlamalı mıyım diye size danışmış ve ardından spora başlamıştım. Başlangıçta 67 kilo falandım. 2 ay boyunca Full-body yaptım. Daha sonra spor salonundaki görevli bölgesel çalışmamı tavsiye etti ve bölgesel olarak haftada 3 ya da 4 gün çalışmaya başladım.

Bu süreçte çok iyi beslenemedim yalan söylemeyeceğim. İlk başta zayıf ama göbekliydim. Geldiğimiz noktada 69-70 kilo bandına çıkmış durumdayım. Normal birine göre 5-6 ayda çok değişim gösteremediğimi düşünüyorum. Belki de normali budur.

Ama şu bir gerçek, vücudumda ilk başladığıma göre biraz farklılık var. Özellikle göğüs ve sırt konusunda değiştiğimi düşünüyorum. Ama yine de zayıf, "skinny fat"im. Salondaki görevliyle konuştuğumda yemezsen yerinde sayarsın demişti. Yani temiz beslenmeye çalışıyorum ama demek ki çok yemiyorum.

Geldiğimiz noktada biraz motivasyonum düşük. Yani biliyorum 5-6 ayda belki çok gelişme olmayabilir ama sanki ben biraz daha az gelişmiş gibi hissediyorum.

Okuduysanız çok teşekkür ederim. Skinny Fat'ten kurtulmak için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Salondaki görevli çok doğru konuşmuş ve seni iyi yönlendirilmiş. Günde 700-800 gram pirinç yemeye çalış, yanına fıstık ezmssi ve gainer ile destekle. Bunları 5-6 öğüne böl ki çok zorlanmayasın.

Geri
Yukarı