Sokak köpeklerinden kaçarken beyin kanaması geçirdi, yaşam savaşını kaybetti

Bıktım artık şu hayvanlardan hepsini toplayıp atsınlar bir yere.
Bazı yerlerde toplayıp bir yere atma olayını zaten yapıyorlar. Sonra o toplayıp atılanlar bizim gibi off road sporlarıyla uğraşanlara dert oluyor. Tek başına çıktığın zaman geçmen gereken köprüye 30 tane köpek tabiri caiz ise pusu kurunca sürüşü iptal etmek zorunda kalıyorsun.

Kısırlaştırma ile olacak değil bakın Avrupa'ya sokakta bir tane köpek var mı köpeğin yeri barınak boş duyar kasmaya gerek yok.

Ülkede adam gibi barınak yok ki umarım yakın zamanda yaparlar yapmıyorlarsa bile artık uyutmaları gerek bu köpekleri yaşadığım yerden biliyorum başka ilçelerden topladıkları köpekleri buraya atıyorlar. Buranın en işlek caddesinden gece yürüyerek geçemiyorsun artık.

Sokak köpekleri toplatılmalı. Farklı zamanlarda üç kez sokak köpeği tarafından ısırıldım. Bazı köpekler çok asabi oluyor. Bölgeci oluyorlar. İki köpek kendi bölgesinden geçtim diye uzaktan ağzını canavarca açıp büyük bir sinirle bana koştu. Tekmelerle zor durdurmuştum. Tekmeler isabet etmedi ama, ısırmamasını sağlayabildim sadece.

Sokak köpekleri toplatılmalı. Farklı zamanlarda üç kez sokak köpeği tarafından ısırıldım. Bazı köpekler çok asabi oluyor. Bölgeci oluyorlar. İki köpek kendi bölgesinden geçtim diye uzaktan ağzını canavarca açıp büyük bir sinirle bana koştu. Tekmelerle zor durdurmuştum. Tekmeler isabet etmedi ama, ısırmamasını sağlayabildim sadece.

Bana da saldırmışlardı. Sosyal medyada köpek taparların videosunun altında bunu anlattığım için linç yemiştim. Köpeklere tecavüz ediyorlar insanlara saldırmalarında sorun yok gibi saçma sapan laflar etmişlerdi. Hayvansever olmak ile bunların arasında dağlar kadar fark var.

Ülkede adam gibi barınak yok ki umarım yakın zamanda yaparlar yapmıyorlarsa bile artık uyutmaları gerek bu köpekleri yaşadığım yerden biliyorum başka ilçelerden topladıkları köpekleri buraya atıyorlar. Buranın en işlek caddesinden gece yürüyerek geçemiyorsun artık.

Doğru düzgün barınak yok evet ama bu bir bahane değil düzgün barınak olmaması beni kovalamaya ısırmaya hakları olduğunu göstermez. Şu hayvan duyarcıları anlasa keşke. Bir de şu pitbull alıp da ağızlık takıp yok onların da canı var bilmem ne edebiyatı yapanlar çok cinsler o ağızlığı takmayın da gidip milletin çocuğunun kolunu bacağını mı kapsınlar. Bu pitbull sevdası nedir anlamadım. Kedi ya da normal köpek veya muhabbet kuşları varken evcil hayvan olarak bunu alınca adam mı oluyorlar. Bir havalara giriyorlar anlamadım gitti 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı