Son yolculuk

4 yıllık arkadaşım, kader ortağım, uğruna - 10 derecede dışarıda gezindiğim arkadaşım, elimde büyüyen kuşum öldü. Bir anda kuruluk hastalığına yakalandı, tek seferde gitti. Ne bir belirti gösterdi, ne bir ipucu verdi.
Biliyorum, bu çok önemli bir durum değil ama, içimi dökebileceğim tek yer buraydı. Dinleyenlere teşekkürler.

Benim de kuşum var cok kötü gercekten :/
Her şeyin bir ömrü var. Ölümler beni üzmez normalde, ahiret gününe inanırım. Ama bu olay, fena vurdu.

Arkadaştan öteydi. İntihar etmesin diye, evden çıkmazdım. Gitmem gereken yere koşa koşa gider gelirdim. Her yemeği birlikte yerdik, sık sık kontrol yaptırırdım, çocuğum gibiydi o. Eve küçük çocuk gelince saklardım, zarar vermesin diye. Ama kader işte, olmuş ile ölmüşe çare yok 😔

Genelde yem yemediği içinmiş ama, benimki yiyordu. Neden oldu bilmiyorum.

Aga gözümden yaşlar gelerek okudum merak etme acısı gecmesi zor ama sen onu kolladın yedirdin icirdin ucurdun oynadın yardım ettin sevap kazanmış oldun tek caren beklemek...

Başın sağ olsun. Diyebileceğim bir şey yok. Aynı acıları ben de yaşadım. Allah kimseye yaşatmasın, diyeceğim ancak ölüm kaçınılmaz maalesef. Çok önemli durum değil, falan diyerek de üzme beni. Nasıl önemli değil?

Son düzenleme:
4 yıllık arkadaşım, kader ortağım, uğruna - 10 derecede dışarıda gezindiğim arkadaşım, elimde büyüyen kuşum öldü. Bir anda kuruluk hastalığına yakalandı, tek seferde gitti. Ne bir belirti gösterdi, ne bir ipucu verdi.
Biliyorum, bu çok önemli bir durum değil ama, içimi dökebileceğim tek yer buraydı. Dinleyenlere teşekkürler.
3 yıl önce benim de başıma gelmişti. İlk başlarda çok arıyorsun ama sonradan üzüntüsü hafifliyor. Her zaman yeni bir tane almak istedim ama elim gitmedi.

Allah sana sabır versin kardeşim seni tam olarak anlayamıyorum ama ne kadar üzgün olduğunu aşağı yukarı anladığımı düşünüyorum.

İnsan bilir, gidiciyi anlar. Önceden anlaşılsaydı, daha da az koyardı. Ama tek saat. Daha dün akşam iyiydi, uçuyor, konuşuyordu. Sabah solgundu biraz. Sonra pet Shop'a götürdüm. "ilaç verebilirim ama, sabaha kalmadan gider" cümlesi beni aldı götürdü. Elim ayağım boşaldı, ne yapacağımı bilemedim. En büyük korkularımdan biri gerçekleşti.
Kedi, köpek ve kuş ölümleri çok üzüyor. Küçükken limon adında bir kuşum var dı, ölünce 1 hafta boyunca ağlamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı