Sonsuza kadar yaşamak mı yoksa bugün ölmek mi?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Ben cevap vermeyeceğim attığım oy sadece sizin oyunuzu görmek için. Sonsuza kadar yaşama da hiçbir şekilde olmeyeceksiniz 1 milyar yıl ömrü bile olsa dünyanın olmiceksiziniz boyle düşünün.

Şu anki yaşınızda ve su anki durumunuzda kalacak şekilde ama 18 yaşından kucuk iseniz 18 yaşınıza gelene kadar bu ''sonsuz yaşamda'' 18 yaşına kadar gelene kadar buyuyeceksiniz. Ama 18+ isen mesela 30 bu yaşına sonsuza kadar yasacayacaksiniz. Gelir durumunuz soze göre değişir. (Çevrem bu olayı fark etmez mi olayını düşünmeden cevap verin)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben cevap vermeyeceğim attığım oy sadece sizin oyunuzu görmek için. Sonsuza kadar yaşama da hiçbir şekilde olmeyeceksiniz 1 milyar yıl ömrü bile olsa dünyanın olmiceksiziniz boyle düşünün.

Şu anki yaşınızda ve su anki durumunuzda kalacak şekilde ama 18 yaşından kucuk iseniz 18 yaşınıza gelene kadar bu ''sonsuz yaşamda'' 18 yaşına kadar gelene kadar buyuyeceksiniz. Ama 18+ isen mesela 30 bu yaşına sonsuza kadar yasacayacaksiniz. Gelir durumunuz soze göre değişir. (Çevrem bu olayı fark etmez mi olayını düşünmeden cevap verin)
"Bazı insanalar çoktan ölmüştür zamanı geldiğinde eksik olan toprak üzerine atıkacaktır "

Sonsuza kadar yaşamaktan kastımız bence normal yaşam olmalı. Eğer birisi seni bıçaklayacaksa ölebilirsin. Öyle yada böyle kesinlikle sonsuza kadar yaşamayı seçerim.

"Bazı insanalar çoktan ölmüştür zamanı geldiğinde eksik olan toprak üzerine atıkacaktır "
Ekşi Sözlük'te okumuştum :).

Hangi şartlar altında yaşacağımla doğrudan alakalı. Şu an için konuşmam gerekirse böyle devam edebilir miyim biraz düşünmem gerekir. Aslında bu soru "Şu anki haliniz ile sonsuza kadar yaşamak mı istersiniz yoksa bugün ölmek mi" olarak sorulsa sanki daha mantılı olur gibi. Aksi halde bu soruya cevap veremeyenlerin bugün ölmeleri gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı