Sosyal Adalet Savaşçıları peşimdeler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü ev adresim ele geçirildi ve bu bölgelerde biliniyor. Bir an önce taşınırsam belki kurtulurum eğer 1-2 sene içerisinde bir şey olmazsa.
Bu kanıya nasıl varabildin ve böyle birşey varsa büyüklerinden yardım neden istemiyorsun?

Bu kanıya nasıl varabildin ve böyle birşey varsa büyüklerinden yardım neden istemiyorsun?
Büyüklerim bu konuda kesinlikle yardım etmez. O kadar büyük bir şey. Hayatımın sönmesini + Evlatlıktan reddedilmek istemiyorsam, bu dediğini yapmam.

O kadar ciddi diyorsun yani. Nükleer füzelerin fırlatma kodlarını falan mı gördün İnternet'de ne yaptın? Ergenlikteyken biri en fazla ne yapabilir yani? Devlet belgeleri falan mı saklıyorsun?
Hayır Dünya'ya zarar olabilecek bir durum değil. Adam öldürmedim, birini öldürmeye ikna edecek şeyler demedim veya küfür etmedim. Bir ürün çalmadım, dolandırmadım. Bunlar da değil bilemezsiniz...

Nasıl şeyler mesela ?
Derken?
O kadar ciddi diyorsun yani. Nükleer füzelerin fırlatma kodlarını falan mı gördün İnternet'de ne yaptın? Ergenlikteyken biri en fazla ne yapabilir yani? Devlet belgeleri falan mı saklıyorsun?
Ama gerçekten insanlar benle öyle uğraşıyor ki, sanki cidden dediğin şeyi yapmışım gibiler.

Madem öyle kesinlikle geleceğe gidip geri geldin Amerikan ajanları yerini tespit etti ve şuan peşinde.

Bilemezsin dedin ama bilen biri olursa veriyor musun ödül? Durum çok ciddi.

Her yaptığını anlatırsan millet de seni kandıracak bir şeyler bulur. Korktuğunu gördükçe daha çok üstüne gelirler. Ev adresini bilen hiç mi arkadaşın yok? Sahte hesapla seni didikliyor olabileceklerini düşün. Vatana millete bayrağa kitaba, insan hayvan haklarına kısacası herhangi bir şeye zarar vermediysen korkacağın bir şey yok. Korkuyorum diyorsun sanalda kendi fotoğrafınla ailenin seni reddedebileceğini falan söylüyorsun. Ben anlayamadım senin amacını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı