Sosyal Adalet Savaşçıları peşimdeler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yemin ederim dalga geçmiyorum çok ciddiyim ama bazı şeyleri açıklayamayacak kadar moralim bozuk ama bazı şeyleri açıklıyorum. İnsanlar düşünsün artık.
Yardım etmeyi çok isterdim..Benim bile pskilojim çok karışık ve çok güçlü..Ama senin dediğini anlamadım.. Senin kız arkadaşın var mı? Dışarı çıkıyor musun?

Yemin ederim dalga geçmiyorum çok ciddiyim ama bazı şeyleri açıklayamayacak kadar moralim bozuk ama bazı şeyleri açıklıyorum. İnsanlar düşünsün artık.

Erdem seni seven biri olarak bir an önce Psikologa gitmeni ya da bu tarz tatsiz sakalara son vermeni tavsiye ediyorum.

Yardım etmeyi çok isterdim..Benim bile pskilojim çok karışık ve çok güçlü..Ama senin dediğini anlamadım.. Senin kız arkadaşın var mı? Dışarı çıkıyor musun?
Gerçek hayatta şu ana kadar hiç arkadaşım olmadı yani asosyalim. Ve hayır dışarıya da çıkmıyorum. Ayrıca bu konunun biraz kız ile bağlantısı olduğunu söylemek isterim.

Ya bu tarz saçma sapan konular neden onaylanıyor gerçekten anlam veremiyorum, bu konunun zerre kadar mantığı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı