Sosyal Adalet Savaşçıları peşimdeler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailen senin sosyalde yazdıklarını biliyor mu, gerçekten bu saçmalıklara ailen katlanıyor mu, yoksa sadece milleti mi trollüyorsun?
Ailem sosyalde bu yazdıklarımı bilmiyor ve bilmemeleri lazım. Çünkü onlarında tahmin edeceği şeylerde anlarlar ve evlatlıktan atılabilirim. Gönderimin saçma olduğunu düşündükleri için değil, yazdığım şeyleri tahminen anlayabilirler.

Amacımız ezmek değil yardım etmek. Ya bizle dalga geçiyor yada sıkıntıları var. Kendisi dalga gecmediğini söylüyor. O zaman doktora gitmesi gerek. Sence açtığı konular normal psikolojideki insanların açacağı konular mı?
İşin garip tarafı bunu moderatörlerin onaylaması, yani birisi bu konuyu neden onaylar gerçekten anlam veremiyorum. Başta yazdığı yazıyı birkaç kere okudum sadece zırvaladığını anladım.

Takmamayı denesem ne olur? Aileme bunları anlatırsa işim biter. Ve anlatacakları şeyler, sizin bile bilmediğiniz şeyler.
Derdini söyle ki derman bulalım, eğer milleti boş boş oyalamak hobin ise burda çok arkadaş var dewam.

İşin garip tarafı bunu moderatörlerin onaylaması, yani birisi bu konuyu neden onaylar gerçekten anlam veremiyorum. Başta yazdığı yazıyı birkaç kere okudum sadece zırvaladığını anladım.
Zırvalamıyorum anlamıyor musunuz? Bu şekilde düşünmeyin artık yeter.
Derdini söyle ki derman bulalım, eğer milleti boş boş oyalamak hobin ise burda çok arkadaş var dewam.
Yeterince ipucu ve şifreli konuşarak söyledim zaten. Siz kendiniz bulun. Ayrıca bu olayı 2 sene önce yapmıştım yarı-bilinçli bir şekilde sanal ortamda ama, 4 ay önceden beri beni rahatsız ediyorlar ve bırakmıyorlar. Sakin nasıl olurum bilemedim.

Bu yazdıklarını ailenden birine yolluyorum bilgilerini kaydettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı