Sosyal medya motivasyoncuları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Instagram ve Youtube'da motivasyon videosu çeken arkadaşlar var. Birkaçı babadan zengin, birkaçı da Amerika'da asgarî ücretle çalışıp motivasyon videosu çekiyorlar. Bu elemanları izlerken motive olan var mı? Batu Z denen eleman full kolpa sıkıyor, üstüne de danışmanlık satıyor ve aylık 20 dolar. Lucifer biraz samimi ama diğerleri komple zırva yapıyor bence.

Instagram ve Youtube'da motivasyon videosu çeken arkadaşlar var. Birkaçı babadan zengin, birkaçı da Amerika'da asgarî ücretle çalışıp motivasyon videosu çekiyorlar. Bu elemanları izlerken motive olan var mı? Batu Z denen eleman full kolpa sıkıyor, üstüne de danışmanlık satıyor ve aylık 20 dolar. Lucifer biraz samimi ama diğerleri komple zırva yapıyor bence.
Bu konu neden soru konusu moderatörler?

Bu arada hepsi zırva, boş, kolpa gereksiz insanlar.

Instagram ve YouTube'da motivasyon videosu çeken arkadaşlar var. Birkaçı babadan zengin, birkaçı da Amerika'da asgarî ücretle çalışıp motivasyon videosu çekiyorlar. Bu elemanları izlerken motive olan var mı? BAT'u Z denen eleman Full kolpa sıkıyor, üstüne de danışmanlık satıyor ve aylık 20 dolar. Lucifer biraz samimi ama diğerleri komple zırva yapıyor bence.

Laptoplu gezginin dediği gibi: "Yumurta içten kırılırsa yaşam olur. Ama dışarıdan bir kuvvetle kırılırsa omlet olur. Motivasyon içtendir."

Laptoplu gezgini izliyorum ama üniversite hakkındaki düşüncelerine zerre katılmıyorum.

Laptoplu gezginin dediği gibi: "Yumurta içten kırılırsa yaşam olur. Ama dışarıdan bir kuvvetle kırılırsa omlet olur. Motivasyon içtendir."

Laptoplu gezgini izliyorum ama üniversite hakkındaki düşüncelerine zerre katılmıyorum.
Hocam o eleman ABD'de asgari ücretle çalışıp kredi çekip şirket açmıştı sonradan şirketi batırdı galiba öyle biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı