Sosyal Medya ve oyunlar zaman kaybı mı?

Sizce?

• Oy verenlerin toplamı
    96

metallica1983

Picopat
Sosyal medya olarak oldukça geniş bir uygulama yelpazesini ele alıyorum. Sadece Instagram, Twitter ve TikTok olarak dusunmeyelim. Twitch'teki oyun yayınları, YouTube'daki eleştiri ve oyun kanalları ve asıl olarak oyunlar. Öncelikle sizin fikrinizi almak istedim. Sosyal medya ve oyunlar sizce zaman kaybı mıdır, yoksa değil midir?

Cevabını herkes biliyor aslında. Direkt olarak zaman kaybıdır veya değildir diyemeyiz. Nasıl kullandığımıza bağlı bir şeydir. Sosyal medya açısından konuşursak faydalı işler için kullanırsak neden vakit kaybı olsun? YouTube üzerinden de haber videoları izleyebiliyoruz mesela en basitinden. Eğitim ile ilgili videolar var.

Sosyal medya olarak oldukça geniş bir uygulama yelpazesini ele alıyorum. Sadece Instagram, Twitter ve TikTok olarak dusunmeyelim. Twitch'teki oyun yayınları, YouTube'daki eleştiri ve oyun kanalları ve asıl olarak oyunlar. Öncelikle sizin fikrinizi almak istedim. Sosyal medya ve oyunlar sizce zaman kaybı mıdır, yoksa değil midir?

Bir insanın eğlenmesi yaşadığını anı keyif alması zaman kaybı olmaz.

Çoğu zaman öyledir ama şu zamanlarda insanlarla sosyalleşmenin başka yolu olmadığı için hem eğlence hem vakit geçirmek için normal aktivitedir.

Uykunun zaman kaybı olduğunu düşünüyorum ve zevk aldığım hiçbir şeyin zaman kaybı olmadığına inanıyorum.

Neden peki hocam?

Hayatın boyunca zevk mi alacaksin sürekli?

Hayatın boyunca zevk almayı düşünüyorum. Hep mutlu olmayı düşünüyorum. Pozitif olmayı çalışıyorum. Maça gidince zaman kaybı olmuyor. Sevgilim ile gezince zaman kaybı olmuyor. Sağlam bir çizim programı çalışınca zaman kaybı olmuyor. İnsan en güzel eğlendiği anıyla en mutlu olduğu anıyla neden zaman kaybı olsun arkadaşlar.

Geri
Yukarı