Sosyal'in Eski Tadı Yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajı okumadım sadece başlığa göre yorum yapıyorum:
Bilgisi olmadığı halde fikri olan atık beyinler ve google kullanmayı bilmeyenler forumdan atılırsa büyük bir rahatlama olur.

Eski tatmış, 10 yıllık üye sanırsın, buraya 3-5 ay önce katılmış birisinin eski tat yok demesi garip geliyor, bir de şöyle dese tam olacak:
1606892351962.png

Yeter be kardeşim. Bıkmadınız mı her hafta sosyal bitiyor, eski tadı yok demeye. Eski tadı kalmadıysa çık git zorla mı tutuyorlar? Burası teknoloji forumu ilk amacı insanların sorunlarını çözüme kavuşturmak. Şu gitmiş bu gitmiş çok mu önemli? Ayrıca fikrin de çok saçmaymış.

Bence grup kurmaya gerek yok, muhtemelen sıkıntı çıkartacaktır. Zaten kimin hangi konuda bilgili olduğu belli. @TÇB @Samotne Ciasteczka @RPM ve ben genellikle ekipman önerisi konularında aktif oluyoruz, gerekirse birbirimizi etiketleriz. @tirabzonun_kaymagi @Lux ultisi kullanan kedi ve birkaç kişi daha sistem toplama konularında aktif oluyor ve güzel sistemler öneriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu düşünmek bize düşmez. Eskiden savunurdum, fikirlerimi söylerdim. Ama artık söylemiyorum. Çünkü fikirlerim bir işe yaramıyor. İyi yönetilip yönetilmediği tartışılır. Beğenmiyorsak forumdan gitmek en iyisi. Ben insanlara yardım etmek için kalıyorum.

Bu eski tadının olmamasının nedeni bence genelde aynı kategorilerde dolaşmanızın sebebi olabilir. Çünkü bilgisiz insanlar geliyor ve sende onlara öyle değil böyle diyorsun. Onlarda ben senden daha iyi biliyorum tarzı bir şeyler diyorlar. Senin canın sıkılıyor. Bunu çok yaşadım. :)

Ben bir zamanlar hep bilgisayar toplama konularına ve öneri konularına yazardım. Herkes kendi bildiğini yapıyor o yüzden ben o tarz konulara yazmayı bıraktım. Şu an mavi ekran konularına yazıyorum ve daha mutluyum.

Farklı kategorilere, farklı konulara bakmanı öneririm. Mesela teknik destek, procmon olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı