Sosyalleşmek istiyorum ancak ileriyi çok fazla düşünüyorum

Ahmet40218

Centipat
Daha fazla  
16 yaşındayım yaklaşık 3 yıldır abobe Photoshop kullanıyorum adan Z ye artık nerede neyin kullanılacağını tam bir şekilde biliyorum önemli olan tabii özgünlük, maalesef kurumsal logo tasarıları yerine realistic, şarkı kapak tasarılar yaptığım için farklı alanda alıcılar buluyorum. Proßgramı biliyorum diye içimde hayvan gibi ego oluşuyor. Benim yaşımda çok az kişi yaptı vesaire.
E ticaret pazarlamayı merak ediyordum ancak iletişim becerim sıfır olduğu için dolandırılma ve satamama ihtimalim çok yüksek, al sat işlerini asla yapamam kendimi biliyorum. Bunun öncesinde dolandırılma şeyleri olmuştu müşteri parasını vermiyor tasarım projeyi attım alıp kaçtı vb. o yüzden yapamam. Yazılım öğreneceğim aynı şekilde bu dediğim abobe programlarını bu programları da üniversiteye kadar yani 3 yıl içinde öğrenmem lazım. İş imkanı olacak ve o zamana kadar bağlantı edinmeye uğraşacağım şu anda bağlantılarım bulunmakta, daha da genişletiyorum kendimi. Bu işte sıkıntı çıkarsa memuriyete kadar hem KPSS'ye çalışacağım oradan geçebilirsem, atanabilirsem. Alanım biraz daha avantajlı diğer bölümlere göre. Devlet daire işi. 8 saatlik çalışma sonrasını kendimde düşünüyorum ancak 3 yıl sonra ne yapacağımı düşünmekte çok saçma geliyor şimdiye odaklanamıyorum.
Abobe after, abobe Premier, Blender gibi programları temel seviyede biliyorum.
Kendi paketlerimi çıkaracağım yaza kadar ortalama bir fiyattan satmak istiyorum etkileşim sağlayacağım. İnşallah olur şu andada yayıncı kitlesini kendi üstümde toplamaya çalışıyorum olacaksa diye.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı