Forumun çok monotonlaştığını düşünüyorum

2 yıl öncesinden açmışım konuyu be. :d

Şu nasıl diye dediğin konu eğer bilgisayarsa evet öyle olmalı, adam geliyor Zeiron Turbox PC atıyor buna "hmmm bir düşüneyim belki alabilirsiniz seversiniz" denmesini beklemeyin.

Hayır mesela soruyorsun bu nasıl diye aşağıda 2 kişi farklı birey öneriyor ikisi de birbirine zıt düşüp saçma bir ürün kanıtlama yarışına giriyorlar.

Kitle cok kotulesti forumda, ben 11-12 yasinda iken burasi mukemmeldi. TR'de zamanla egitim kotulestikce internet cope sardi. Technopat prime donemleriydi o yillar.

Saçma sapan Instagram sayfalarının Techopat miimleri yapması sonrasında zaten acil iniş yapan kaliteyi yere çaktı. Instagram ve T*kTok'ta olan ergen ve düşüncesiz kitle buraya akın etti. Pandemi sonrası işleri iyi gitmeyen Techopat da bu boş kitle ve açtığı konulara izin verdi. Hatta yeni konu başlıkları da açtılar bu arkadaşlar için. Böylece eski bilgili üyelerin gitmesiyle oluşan bilgi ve kaliteli forum ortamı tamamen çöpe atıldı. Bunu konular bariz şekilde gösteriyor.
Aynı zamanda yeni kurallar ve alınan saçma kararlar varolan ve uzaklaştırma yemeyen bilgili ve düzgün üyeleri de forumdan bıktırdı.
Konuya şahsî bakarsam benim gözümden forum o terörist haberi konusunda olan skandal sonrası tamamen düştü. Moderasyonun işine gelmese de söyleceğim, isterseniz banlayın. Umrumda değil sizin alınmanız (tabii öyle biri değilseniz niye üzerine alınasınız?).
Bu skandal bana Technopat'ta yanlış kişilere yetki verildiğini emin olmamı sağladı. Artık nasıl acıtmışsa orada yazmış olduğum mesaj🥱.

Düzgün bir reform gelmezse forumun işi yaş, kendi naçizane fikrim bu yönde.
Haklısınız. Yaşadığım teknik sorunlar hakkında birkaç konu açmıştım, bazılarına cevap gelmedi bazıları da çözülemedi. Fakat bakıyorum 'Liseye yeni başlayacaklara tavsiyeler' gibi alakasız konulara onlarca mesaj geliyor.

Ben en fazla günde 15 dk geçiriyorum. Eskiden 1 saati geçik kullanırdım ama dediğiniz gibi hep aynı konular gibi hissettiriyor.

Forumda boş konular 20 sayfaya kadar çıkarken RAM konuları gibi konular en fazla 2 sayfaya gidiyor ama yine de sorun çözülmüyor. Forumun amacı artık eğlence oldu bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı