Forumun çok monotonlaştığını düşünüyorum

Forumda öyle kıl adamlar var ki. Adama yardım etmeye çalışıyoruz konu hakkında en ufak bir bilgiye sahip değil ama geliyor bize posta koyuyor. Adamın asabını bozup duruyorlar. Garip insanlar topluluğu adeta.

Yabancı ünlü forumlar takır takır çalışıyor. Bizde olan bir durum bu forum ölmesi.

Tüm Türkiye'deki forumlar anlamında demiştim. Aslında dediğim çoğu yabancı forum içinde geçerli örnek Hypixel forumu mesela. Eskiden çok daha aktifti mesela. Yabancı forumların içinde olursanız bazılarında bunu görürsünüz. Hypixel forumlarının bozulması yüzünden artık bakmıyorum neredeyse.

Beni açıkçası boş boş sorular çok boğmaya başladı, bilgimiz dahilinde insanların sorularına cevap vermeye çalışıyoruz gelen sorular ise "telefonun yere düşmesi zararlı mı?" veya "Ekran kartı güç kabloları takmasam ne olur?" gibi sorular olunca ben de çok sıkılıyorum, yav kardeşim sence o kabloyu oraya boşuna mı eklediler, ya da sence telefonun düşmesi zararsız olabilir mi?

Forumun kitlesi o kadar kötü ki, çoluk çocuk dolmaya başladı, girin bakın yabancı forumlara, adamlar neler konuşuyor 🙂, bizdeki konulara bakıyoruz yok boyum uzar mı yok bilmem ne (farazi söyledim konu başlığını ama çok saçma şeyler var bence), hayır üzüldüğüm noktalardan birisi de English Section bölümünde bile adamakıllı yazan yok, yazılan konular da A1 İngilizcesi gibi, basit şeyler konuşuluyor. Hiç giren çıkan yok gibi, detaylı şeyler yazsınlar. 🙄
Haklısınız.

2016dan beri buralardayim. Eskiden cok mesaj yazmazdim ama girer cikardim. Bu forum hep bitecek dendi, aktiflik öldü dendi ama bir dalgayla hep tekrardan kullanici kazanmayi basardi. Tabii o donemler Recep ve Ali Bey forumda daha aktifti.

Geri
Yukarı