Forumun çok monotonlaştığını düşünüyorum

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Son zamanlarda daha iyi bir şekilde fark ettim, iyice forum monotanlaştı sanki. Daha çok üyeler için diyorum, nasıl anlatsam bilemiyorum pek anlatabileceğim bir şey değil ama anlatabildiğim kadarıyla sanki her şey bir döngüdeymiş gibi geliyor. Bir sınır var, o sınırın ilerisine gidemiyoruz gibi. Hep aynı cevaplar, aynı konular vs. Foruma bir yenilik lazım bence.

Bilmiyorum, belki forumdan sıkıldığım için böyle düşünüyorumdur. Belki biraz ara vermem gerekiyor da olabilir. Ama merak ediyorum bir tek ben mi böyle düşünüyorum?

Biraz uzak kalmayı deneyin.

Zaten yaklaşık 1 ay banlıydım, ilk başta biraz eksikliğini hissettim ama sonradan alıştım. 1 haftadır da banım açık ama bu konu dışında hiçbir mesaj atmadım. Pek de hissetmedim eksikliğini. Sadece girip azıcık bakıp çıkıyorum. Belki de bırakma zamanı gelmiştir, bilemiyorum.

Zaten yaklaşık 1 ay banlıydım, ilk başta biraz eksikliğini hissettim ama sonradan alıştım. 1 haftadır da banım açık ama bu konu dışında hiçbir mesaj atmadım. Pek de hissetmedim eksikliğini. Sadece girip azıcık bakıp çıkıyorum. Belki de bırakma zamanı gelmiştir, bilemiyorum.
Hocam forumla aşk mı yaşıyorsunuz eksikliğini hisettim ne? 😀

Ben de 1 ay ban yemiştim ve gerçekten öyle oluyor. Hevesi kırılıyor insanın. Banım açıldığından beri 500 mesaj attım ama 5 ay geçti aradan günde 2-3 mesaj anca atmışım.

Hocam forumla aşk mı yaşıyorsunuz eksikliğini hisettim ne? 😀
Yorum yazamamanın eksikliğini hissettim demek istedim.

Ben de 1 ay ban yemiştim ve gerçekten öyle oluyor. Hevesi kırılıyor insanın. Banım açıldığından beri 500 mesaj attım ama 5 ay geçti aradan günde 2-3 mesaj anca atmışım.
Aslında benim bu banı yemem biraz daha bu monotonluğu farketmemi sağladı. Veya benim forumdan sıkıldığımı açıkça görmemi sağladı. 2.'si daha doğru gibi sanırım. Arada girer, bakar çıkarım gibi artık.

Bir zaman sonra süresi gelen her şey bayıyor.

Forumun kitlesi o kadar kötü ki, çoluk çocuk dolmaya başladı, girin bakın yabancı forumlara, adamlar neler konuşuyor 🙂, bizdeki konulara bakıyoruz yok boyum uzar mı yok bilmem ne (farazi söyledim konu başlığını ama çok saçma şeyler var bence), hayır üzüldüğüm noktalardan birisi de English Section bölümünde bile adamakıllı yazan yok, yazılan konular da A1 İngilizcesi gibi, basit şeyler konuşuluyor. Hiç giren çıkan yok gibi, detaylı şeyler yazsınlar. 🙄

Yeni konular

Geri
Yukarı