Sürprizbozan Darling in the Franxx sizi neden memnun etmedi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bilmeyenler hakkında ditf hakkında bilgiler: APE aslında VRIM tarafından manipüle edilmiş insanlardı ve içlerinden bazıları bizzat uzaylıydı. Kraliçeye teslim olmalarını isteyen 7 bilgeden ikisine kraliçe çığlık atıyor. O sırada bir APE çığlıklardan etkilenmiyor üstüne kraliçeye saldırıyor. Daha sonra kraliçe lanet insan özentileri diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgi için teşekkürler. Zira bu VRIM olayı ortaya çıktığı zaman kafalar biraz karışmıştı.
Söylemek istediğim Darling in the Franxx Mechalı, savaşlı, patlamalı kırmalı bir anime; diğerleri gerçek hayattan kesit.
Anladım. Benim için savaşlı, patlamalı ve kırmalı olmasının pek bir önemi yok. Patlama çatlama olmasa bile ben Zero Two ve Hiro ikilisini yine izlemek isterdim açıkçası. Önemli olan hikaye ve hikayenin derinliği diyebilirim.

Son düzenleme:
Mangasını okudum ve sanki mangasının sonu animesinden daha mantıklı ve güzel bitti :)
Şöyle mangasının sonuna göz ucuyla bir bakmıştım. Pek değişen bir şey yok gibiydi sanki. Vakit bulduğum zaman olmadı baştan aşağı bir okuyayım. Daha hala yeni animeye başlayamadım yahu :D

Şöyle mangasının sonuna göz ucuyla bir bakmıştım. Pek değişen bir şey yok gibiydi sanki. Vakit bulduğum zaman olmadı baştan aşağı bir okuyayım. Daha hala yeni animeye başlayamadım yahu :D

Bende takılıp kaldım tüm bölümleri ezberledim resmen :)

Herkesin bakış açısı farklı. Mesela ben sevdim. Ama herkesin övdüğü Kakegurui'ni sevmedim. Animasyon berbat, hikaye tatmin etmedi, saçmalıklar çok fazla var. İlk sezonun yarısında bıraktım izlemeyi.

Bir de Evangelion yapma şeysi vardı.

Ve Darling in the FRAXX'ten çok daha iyi animeler var.
Mangasını okudum ve sanki mangasının sonu animesinden daha mantıklı ve güzel bitti :)
Mangası güzel sanırım. Hige wo Soru'nu bitirdikten sonra ona geçeceğim galiba.. Ya da her neyse.

Herkesin bakış açısı farklı. Mesela ben sevdim. Ama herkesin övdüğü Kakegurui'ni sevmedim. Animasyon berbat, hikaye tatmin etmedi, saçmalıklar çok fazla var. İlk sezonun yarısında bıraktım izlemeyi.

Bir de Evangelion yapma şeysi vardı.
Evet, daha önceden belirtmiştim. Kişinin ne beklediğine göre değişiyor anime hakkında fikri. Darling in The Franxx belki bir şaheser değil fakat kesinlikle izlemeye değer bir anime olduğunu düşünüyorum. Darling in The Franxx'e en büyük tepki Evengelion üzerinden veriliyor.

Bir gün vaktimi ayırmaya karar verip o animeyi bitireceğim. Çizimleri vs. her ne kadar eski olsa bile izleyip yorum yapmak istiyorum. Açıkçası cidden Darling in The Franxx onun ciddi anlamda çakması mı onu merak ediyorum.

1 verdim 1. Bu kadar leş bir anime olamazdı. O anime öyle bitmemeliydi, nokta. Akame ga kill darbesinden sonra onu izledikten sonra 2.darbeyi aldım. Leş.
Evet. Sadece finalden dolayı. Yoksa 10 numara.
Mecha, hikaye, kurgu olarak açık ara aldnoah zero çok daha iyi bu arada. İzlemeyen arkadaşlara tavsiye ediyorum. 2 sezon.

Son düzenleme:
Hort sayılmaz umarım. 02 benliğini kaybedene kadar gayet iyi gidiyordu, herkesin de belirttiği gibi ondan sonrası çok aceleye getirilmiş.

Bence ölmeleri gerekiyordu ama bu şekilde değil yani. Uzaya peşlerinden yollamak nedir kardeşim başka bir şey bulamadınız mı?

Geri
Yukarı