Spordan önce ne yenmeli?

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba, 2-3 saat sonra spora gideceğim. Yağ yakmak istiyorum. Eğer şimdi gitmeyi tercih edersem aç karnına kardiyo yapacağım bir şeyler atıştırıp gidersem kardiyo öncesi ağırlık çalışacağım. Sorum şu: şimdi aç karnına kardiyo yapmak mı mantıklı bir şeyler atıştırıp 3 saat sonra gitmek mi?

Bir kase yulaf için 3 saat beklemene gerek yok. Ben 1 saat içerisinde gidiyorum.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Yağ yakmak için ne tür bir spor yapmalıyım bilginiz var mı? Genellikle aç karnına koşu, IP atlama bisiklet uyguluyorum.
Yoğurtla yiyeceksen şişirir. Aradan en az 2 saat geçmesini bekle.

Süt ile yiyemiyorum maalesef midem bulanıyor. Mecbur öyle yapacağım.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Yağ yakmak için ne tür bir spor yapmalıyım bilginiz var mı? Genellikle aç karnına koşu, IP atlama bisiklet uyguluyorum.

Eğer karın bölgesinde yağlanma varsa kardiyordan sonra set şeklinde dinlenerek karın çalışacaksın. Ben 70 KG'yim 20 dakika koşu sonra 3 set karın çalışıyorum.

Merhaba, 2-3 saat sonra spora gideceğim. Yağ yakmak istiyorum. Eğer şimdi gitmeyi tercih edersem aç karnına kardiyo yapacağım bir şeyler atıştırıp gidersem kardiyo öncesi ağırlık çalışacağım. Sorum şu: şimdi aç karnına kardiyo yapmak mı mantıklı bir şeyler atıştırıp 3 saat sonra gitmek mi?
peynir yenmeli

Adamakıllı ne yiceksen ye yulaf mulaf uğraşma boşuna yulafı kahvaltıda yemen daha iyi.
Gitmeden önce kahve iç kafeinin etki süresi 30-60dk haberin olsun fazla gecikme.
Bu arada ağırlık antrenmanını önce yap kardiyoyu çıkmadan önce yap.
Yağ yakmak istiyorsan ne kadar az karbonhidrat alırsan o kadar iyi.
Eki Görüntüle 1238780

Spordan önce ve sonra yanında bir muz yiyerek tüketiyorum. Bir tatlı kaşığı balda koyabilirsin eğer tatsız gelirse.

Hocam şeker ve yağı görüyorsunuz değil mi? Bir de bal ve muzda diyorsunuz :)

Adamakıllı ne yiceksen ye yulaf mulaf uğraşma boşuna yulafı kahvaltıda yemen daha iyi.
Gitmeden önce kahve iç kafeinin etki süresi 30-60dk haberin olsun fazla gecikme.
Bu arada ağırlık antrenmanını önce yap kardiyoyu çıkmadan önce yap.
Yağ yakmak istiyorsan ne kadar az karbonhidrat alırsan o kadar iyi.
Şu an yulaf yiyorum. Gitmeden önce kahve içmek hep yaptığım bir şey. Teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı