Steam hesabım çalındı

Çalan arkadaş galiba komik bir insan benden Rockstar hesabımı istedi GTA oynayacakmış :D

VAC yersen ne yaparsan yap açılmaz. Daha önceden ödeme yaptıysan hesapta ödeme bilgileriyle hesabı geri alabiliyordun. Korkma hiçbir şey yapamaz. Kredi kartıyla harcama önceden onay gidiyor kredi kartı kullanıcısına.

Dostlar ben bir aptallık yaptım ve hesabımı çaldırdım. Önceden alınan oyunların fişleri vs. Gmail hesabımda var, kullanılan CD Key'ler var. Bunları ticket attım, ne zaman dönerler? Ayrıca hesapta abimin kartı kayıtlı ve o da yurt dışında olduğu için kartları şu an kartı kapatamıyor, ne yapmam lazım? Çalan arkadaş "Her şeyini biliyorum evine sürekli bir şeyler sipariş edeceğim, hesabına VAC ban yedirteceğim" vs. diyor.
Gidin savcılığa suç duyurusunda bulunun En azında gözü korksun g öz ü tutuşsun.

Az önce Steam destek geri verdi hesabımı yorumlar ve önerileriz için teşekkür ederim savcılıkla uğraşmak istemiyorum allahından bulsun deyip bırakıyorum konu kapanabilir.

Az önce Steam destek geri verdi hesabımı yorumlar ve önerileriz için teşekkür ederim savcılıkla uğraşmak istemiyorum allahından bulsun deyip bırakıyorum konu kapanabilir.

Sevindim lakin bu şekilde o arkadaşın cezasız kalması beni üzdü bence yine de dava etmelisiniz iyi günler.

Yapamaz ticketi gönderdiysen 12 saat içinde gelir 2 kez caldirdim biri bot biride 300 dolar ver kapatırım hesabı dedi ticket attım kurtardım korkma en kötü reşit olunca dava açarsın ya da resitsen şimdi açarsın böyle konularda bir sürü madde var.

Yeni konular

Geri
Yukarı