Steam hesabım çalındı

fgunduz090

Kilopat
Yer
Mersin, Mezitli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam hesabım bir linke tıklamamla birlikte çalındı. Desteğe yazdım ve hesabı kitlediler fakat aynı isimli olan benim yan hesabimi kilitlemişler. Kredi kartımın son 4 hanesini ve iletişim bilgilerimi falan yazmama rağmen. Belki de asıl hesabım yerine yan hesabımı kilitlemişlerdir. Ne yapmam gerekiyor?

Hocam bu video işinizi görür
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Steam Guard koruması yok mu bir link atarak bu kadar kolay hesap çalınıyor mu? Eskide kalmadı mı artık böyle hesap çalma şeyleri.
Artık başka kişilerin attığı linklere basamaz olduk

Steam hesabım bir linke tıklamamla birlikte çalındı. Desteğe yazdım ve hesabı kitlediler fakat aynı isimli olan benim yan hesabimi kilitlemişler. Kredi kartımın son 4 hanesini ve iletişim bilgilerimi falan yazmama rağmen. Belki de asıl hesabım yerine yan hesabımı kilitlemişlerdir. Ne yapmam gerekiyor?

Bir daha mail atın hesabı detaylı bir şekilde belirtin bizim yapıcağımız bir şey yok.

Bağlantılara tıklayıp hesap bilgilerini girdiğinizde Steam Guard bir işe yaramıyor.

Zira Steam Guard kullanıcıya %100 koruma sağlamamakta.

Linke tıklayıp bilgileri girdikten sonra Steam Guard kodunuda vermiş olamaz vermişsede bilemiyorum.

Bir linke tıklamayla çalınmaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı