"Steam hesabını raporladım" diyerek Discord'dan yazan kişi

Hadi diyelim dolandırıcı Steam hesabında Discord adresin yazmıyor diyelim. Nasıl buldu nasıl denk getirdi o zaman?

Şimdi geldi aklıma Discord hesaplarımıza Steam hesabımızı bağlayabiliyorduk oradan görmüş olabilir. Peki oda yoksa?

Engelleme, eğlen onunla.

Hadi diyelim dolandırıcı Steam hesabında Discord adresin yazmıyor diyelim. Nasıl buldu nasıl denk getirdi o zaman?

Şimdi geldi aklıma Discord hesaplarımıza Steam hesabımızı bağlayabiliyorduk oradan görmüş olabilir. Peki oda yoksa?
Valla. discord adimizla tc miz bulunabildigi icin artik normal geliyor bana.

Engelleme, eğlen onunla.

Oda bir seçenek, please dont sell my wife for CS:GO inventory diyebilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Ali İhsan İnce yanlış olmuş. Başına i will veya ill getirilmeli.

Translateden aldım direk çevirdim.

Ne zamandır Discord platforumunun içindeyim ilk defa sizden duydum. Cidden inanmanız şaşırtıcı.

1683668274846.png

Yapmayın etmeyin hocam.

Discord'dan birisi bana hesabını yanlışlıkla dolandırıcılıkla reportladım ve hesabın banlanacak falan dedi. Ve SS attı reportun.
Hesapta yaklaşıkk 2K TL'lik oyunlar var. Banlanır mı hesap?
(Sadece hesapta CS skini falan alıoydum sitelerden. Hepsi de güvenilir sitelerdi. O yüzden olacağını düşünmüyorum.)

Eki Görüntüle 1773264

Bana da yapıldı bu daha önce, çalmaya çalışıp anlaşılınca engel atıyorlar.

Discord'dan birisi bana hesabını yanlışlıkla dolandırıcılıkla reportladım ve hesabın banlanacak falan dedi. Ve SS attı reportun.
Hesapta yaklaşıkk 2K TL'lik oyunlar var. Banlanır mı hesap?
(Sadece hesapta CS skini falan alıoydum sitelerden. Hepsi de güvenilir sitelerdi. O yüzden olacağını düşünmüyorum.)

Eki Görüntüle 1773264

Aynısı bana da oldu hesabını benzer bir hesapla karıştırdım yanlışlıkla rapor attım dedi en son sohbette beni bir Discord hesabına yönlendirdi Türkçe sövdüm ve engelledi dolandırıcılar.

Geri
Yukarı