Steam mi Epic Games mi?

Steam mi Epic Games mi?

• Steam

Oy: 398 80,6%
  • Epic Games

Oy: 96 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    494
  • Anket kapandı .
Hocam Epic fanlığına gerek yok. Steam'de topluluk var. Atolye var. Kartlar, profil...

Epic'te ise sadece oyunu alıp ekliyorsun kütüphanene. Korsandan Epic ile farkı ne var acaba?
Korsan denen şeyin ne olduğunu bilmeden yorum yapan kitleden bir kişi daha korsanın ne olduğunu bilmeden burada yorum yapanları da modlar mesajı duzenlemiyor.
İkisini de yükle

Ya kardeşim takım mı tutuyorsunuz ne saçma soru bu? Alacağınız oyun hangisinde varsa yada hangisinde daha ucuz ise ondan alıp oynarsınız bu kadar basit neyin tantanası bu, ne oynayacaksan ona göre indirir işte sadece birisini indirip hayatına onunla devam etmek zorunda değilsin evlenmiyorsun bilgisayarına program kuruyorsun altı üstü

Merhaba, eğer hangisi daha çok seçilirse onu yükleyeceğim. Kararsız kaldım.

Epic Games'i daha çok seviyorum. Belki 5 senedir Steam kullanıyorum 110'a yakın oyun aldim ama Epic Games sadece 1 yıl kullanarak birçok kaliteli efsane oyunu ücretsiz aldim ve birçok oyunu çok uygun fiyata aldım. Mesela geçenlerde 130 TL indirim kuponu verdi God of War'i nasıl alayım diyordum aldim. RDR2'yi ücretsiz verilen kupon sayesinde 50 60 TL'ye aldim. GTA 5'i bedava aldim vs. Kısacası Epic oyun pazarında yer alabilmek icin oldukça iyi isler yapıyor. Her fırsatta bedavaya oyun veriyor ve destekliyor. Bir süre sonra popülerliği artınca bedava oyun verme işini birakacaklarini düşünüyorum. Fırsatın varken Epic'i kesin indir oyun almayacaksan bile her hafta 1 ücretsiz verdigi oyunu alırsın.

Dertsiz tasasız insan problemi bence bu.
Ve diğer rahatlıkta bence parayı kazanmayan ya da rahat kazanan insanların ben Steam'den pahalıya alırım demesi.
Arkadaşlar sadece oyun oynuyorsunuz. Benim RDR'e yi aldığımı bilseniz ne bilmeseniz ne. Ben şu güne kadar kimseye AAA başarımları açmış arkadaşım demedim.
Steam'in tek artısı hızlı indirmesi bence. Diğer özellikler olsa da olur olmasa da olur.
130 TL az para değil. Şimdi sepet yapıp alacağım. Fazla ödemediğim para cebimde kalacak.
GTA 5 mi oynuyorum. Epic'ten ben açıtorum arkadaşım Steam'den. Engel teşkil eden bir durumda yok.
Neresi ucuzsa oradan alın. Ne devletimizin ne de babamızın malı değil ikisi de.
Zararmı etti firma karmı etti beni bağlamaz.
Gerçekten her şeyin fanatikliği zarar. Dünya acı bir yer. Bir gün gerçek dertleriniz olduğunda bu saçmalıklara gülemezsiniz bile.

Epic Games hesabım kendi kedine silindi, hadi diyelim ki silinmedi bir halt yedim virüs girdi hesabım çalındı. Müşteri hizmetleri Gmail üzerinden ulaşacağız dediler 2 aydır ses seda yok. Gözlerine girsin.

Geri
Yukarı