Steam mi Epic Games mi?

Steam mi Epic Games mi?

• Steam

Oy: 398 80,6%
  • Epic Games

Oy: 96 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    494
  • Anket kapandı .
Hayatınız şov olmuş şov yazık gerçekten.
Adamın vizyonu, oyunuma 300 tl verdim hepiniz görüüüüün sonraaa baaaak ben bu başarımı aldım sen de yok muuu ay eziiik...
Bunlar olmayınca o oyun o insan için korsan statüsüne giriyo, sizin kafanızı seveyim ben. 😄 arkadaşlar olayın özü basit, oyuna para vermemizin sebebi yapımcının emeğini takdir etmek, "ben senin oyunu gördüm ve beğendim, umarım böyle başarılı yapımlarını daha fazla görürüm." demektir. Milletin gözüne harcadığınız parayı sokmak değil. Zaten beğenmediğin oyunu iki platforda da iade edebiliyorsun. Hangi platformda istediğin oyun daha uygunsa oradan satın almalısın, neden platformun köpekliğini yapıyorsunuz akılsız mısınız siz? Steam'i Epic den ayıran tek özellik daha sağlıklı bir stabilizasyonunun olması, gerçekten çok hızlı ve akıcı bir yazılım. Ancak Epic'in de uyguladığı fiyat uygulaması bence bu olayı nötrlüyo. Sonuç olarak iki platformda da olay aynı
"SATIN AL - İNDİR - OYNA" Çok kasmayın, sadece eğlenin.

Adamın vizyonu, oyunuma 300 tl verdim hepiniz görüüüüün sonraaa baaaak ben bu başarımı aldım sen de yok muuu ay eziiik...
Bunlar olmayınca o oyun o insan için korsan statüsüne giriyo, sizin kafanızı seveyim ben. 😄 arkadaşlar olayın özü basit, oyuna para vermemizin sebebi yapımcının emeğini takdir etmek, "ben senin oyunu gördüm ve beğendim, umarım böyle başarılı yapımlarını daha fazla görürüm." demektir. Milletin gözüne harcadığınız parayı sokmak değil. Zaten beğenmediğin oyunu iki platforda da iade edebiliyorsun. Hangi platformda istediğin oyun daha uygunsa oradan satın almalısın, neden platformun köpekliğini yapıyorsunuz akılsız mısınız siz? Steam'i Epic den ayıran tek özellik daha sağlıklı bir stabilizasyonunun olması, gerçekten çok hızlı ve akıcı bir yazılım. Ancak Epic'in de uyguladığı fiyat uygulaması bence bu olayı nötrlüyo. Sonuç olarak iki platformda da olay aynı
Aynı şeyleri neden tekrar yazdınız?

Bence 2 side değil Xbox bana göre daha iyi Xbox veya Microsoft Store kullanabilirsin Steam veya başka bir yerde oyun alaçağına kendine uygun olan Game Pass üyeliği alabilirsin.

Epic Games çok fazla bedava oyun dağıtıyor. Birde müşteri hizmetleri aşırı iyi bir sorunun olduğunda Gmail üzerinden hemen cevap veriyorlar. Maalesef Steam bu konuda biraz geride kalıyor, En azından benim deneyimlerim böyle.

Kardeşim ne bu tantana?
18 sayfa boyunca siz tartışırken bu şirketler cebine para koymaya devam ediyor.
Birinin fan boyluğunu yapmayın.
Kraldan çok kralcı olun.
İkisini de kullanırsın hangisi bedava veriyorsa ya da daha ucuz veriyorsa o platformdan indirip oynarsın.
Bu kadar basit.

Öncelikle 2014'ten beri Steam'ciyim ve Epic çıktığından beri ücretsiz oyunlar için ve aynı oyun Steam'den daha fazla indirimliyse almak için kullanıyorum.
Fakat şöyle bir şey var Epic kullanmakla korsanlığı bağdaştıran kişilerin çok rahat hırsızlık yapıp başkalarının eşyalarını çalabileceğine inanıyorum. Adamlar oyun yapıyor ve Epic'te yayınlıyor buna para verince geliştiricilerin hakkını ödemiş oluyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı