Steam mi Epic Games mi?

Steam mi Epic Games mi?

• Steam

Oy: 398 80,6%
  • Epic Games

Oy: 96 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    494
  • Anket kapandı .
Steam. Çünkü:
  1. Clienti çok daha iyi ve gelişmiş.
  2. Valve gibi büyük bir firmanın ürününü kullanıyorsun. Her türlü oyun ve desteği bulabilirsin.
  3. Valve, Linux'ta oyun oynamaya önem veren ve bunu destekleyen firmalardan biri hatta belki tek.
  4. Epic clienti tam anlamıyla rezalet.
Belki Epic Games bedava oyun için tercih edilebilir ama bu da zaten Epic'in popülerleşme çabası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem çok eski ikisini indirip denemiştim çok yavaşlamıştı bende seçim yapmaya karar verdim.

O zaman kullanmadığınızda arka planda açık bırakmayın. Aynı anda tek oyun oynuyorsunuz sonuçta, diğerinin launcher'ı açıksa kapatın gitsin.

Arkadaşlar gerçekten şaşırıyorum bazı cevapları görünce. Steam mi Epic mi tartışması çok yersiz. İkisinin de birbirine karşı avantajlı ve dezantajlı olduğu yerler var. Korsan ile Epic'i bir tutmak nasıl bir üslup ben anlamıyorum. Mesela şu an Epic'te 200 TL'ye 130 TL indirim uygulanıyor. 200 TL'ye bir sepet yapıp 70 TL ödeyerek virüs derdinden, kardeş bunun yeni sürümü geldi yükler misin diye saçma sapan moderatörlere yalvarma derdinden, ne idiğü belirsiz sitelere girme derdinden kurtuluyorsunuz. Ayrıca ülkemizden alım yapıldığı için oyuna veya ileride alınacak oyunlara Türkçe desteği gelme ihtimali artıyor. Steam ve Epic ikisi de bilgisayarda olmalı. Steam'de de çok çok güzel indirimler oluyor. İkisi de bu kadar oyuncu dostu bir platformken sürekli o mu bu mu tartışmasına ne gerek var? İkisi de candır.

Steam. Çünkü:
  1. Client'i çok daha iyi ve gelişmiş.
  2. Valve gibi büyük bir firmanın ürününü kullanıyorsun. Her türlü oyun ve desteği bulabilirsin.
  3. Valve, Linux'ta oyun oynamaya önem veren ve bunu destekleyen firmalardan biri hatta belki tek.
  4. Epic Client'i tam anlamıyla rezalet ve mining yapıyor.
Belki Epic Games bedava oyun için tercih edilebilir ama bu da zaten Epic'in popülerleşme çabası.

Epic mining mi yapıyor? Öyle bir şey yaptığını nereden biliyorsunuz? Çok saçma. Böyle bir şey yapsa dava yerdi ve şirket ceza alırdı.

O zaman kullanmadığınızda arka planda açık bırakmayın. Aynı anda tek oyun oynuyorsunuz sonuçta, diğerinin Launcher'ı açıksa kapatın gitsin.

Hocam Epic fanlığına gerek yok. Steam'de topluluk var. Atolye var. Kartlar, profil...

Epic'te ise sadece oyunu alıp ekliyorsun kütüphanene. Korsandan Epic ile farkı ne var acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı