Steam ortak hesap satışı yasaklanmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim demek istediğimi bazı arkadaşlar idrak edemediği için anlamıyor. Kaç kere yazdım ortak hesap yasak değilse korsan oynayanlara da destek verilsin. Çünkü ikisi de aynı mantık.

Sustun bakıyorum atacağım atacağım deyip hava atiyordun. Noldu babanın cüzdanında mı para kalmadı? Baba parasi yemekle olmuyor abim bunlar.

Bana ne mi? 🤠 Evde kardeşinin oynamasına kimsenin bir şey diyeceğini sanmam. Dışarı da arkadaşın için de aile paylaşımı var. Ulan koskoca Steam yazmış hesap satmak yasak diye daha neyi savunuyorsun anlam veremedim. 🤣
Evet, bana ne Steam'den diyorum. Koskoca Steam kim? Para verdiğim üründen tasarruf etme sınırlarımı neye göre belirliyor? Her kurala uymak zorunda değilsiniz.

@Jozramoth zaten bu hesapları alan bazı kişiler tanıdıklarım.
Sırf korsan oynamak yerine bu hesapları alan bile var.

Bırakta parası olmayan insan eğlensin biraz (zaten aldıklarının yarısı düşük sistem gereksimli oyunlar oluyor).
Korsan oynamak yapımcıya daha çok zarar verir.
Bir oyunu korsanı çıkınca internet üstünden kazımak imkansız gibi bir şey.
Sadece, sistemi ve maddi gücü olup bu yola başvuran kişiler beni kızdırıyor.

Bırak adam orijinal yerden alsın korsanı çıkmasın böylece alacaklar korsana yönelmez.

Hocam tam size hediye atacakken babasi enselemiş arkadaşı. Babasinin cuzdanindan kartı araklamiş.

Akşama sancı başlar hocaam, kemerle ışık gösterisi var. Arkadaşa söyleyinde gözler kararıp beyaz bir ışık görürse korkmasın dinlenme molası o. :D

WAİŞWALRFEWRĞÜFXİŞÖFXCEPROĞEFDS bayılyorum şöyle lafının arkasında duracakmış gibi yapanlara.

Neyse gereksiz prim kasmaya devam edin siz. Sizi takan da yok bu forumda bosa uğraşmayın. Bu konular kaç kere açıldı. Ali Güngör de açıklama yaptı bir sıkıntı yok. Olsa kapanırdı.

Dilimde tüy bitti. 5-6 mesaj yazdım konuya, baştan baştan tekrarlayacak halim yok. Profilimi kurcalayıp okuyabilirsin öncekileri.

Demek ki yarın bir gün bir satış platformu kursam, herkesi enayi yerine koyan bir üyelik ve satış sözleşmesini kabul ettirsem, onların para verdikleri ürünü bile özgürce kullanmalarını engellesem toptan kabul edilip uygulanacak. Hatta forumlarda fedailerim varmışcasına beni savunanlar çıkacak :)
Hocam, anlat anlat bitmez bunlar. Yine birşey bulup üste çıkmaya çalışacak. Hiç kendinizi yormayın, oturun bi soluklanın keyifli ve güzel yeni konulara yelken açın.

Sanki bu forumda yasaklasanız başka sitelerden yerlerden alıp oynamayacak millet:D Boşa tartışma yaratmayın, durumu olmayan insanları da hırsız yerine koymayın.

Dilimde tüy bitti. 5-6 mesaj yazdım konuya, baştan baştan tekrarlayacak halim yok. Profilimi kurcalayıp okuyabilirsin öncekileri.

Demek ki yarın bir gün bir satış platformu kursam, herkesi enayi yerine koyan bir üyelik ve satış sözleşmesini kabul ettirsem, onların para verdikleri ürünü bile özgürce kullanmalarını engellesem toptan kabul edilip uygulanacak. Hatta forumlarda fedailerim varmışcasına beni savunanlar çıkacak :)
Hocam bir de mecbur bırakıyorlar. Sözleşme falan var ama oynayacaksak zorunluyuz. Kaç yıllık oyundan para istiyorlar. Adam(Valve) hala Half Life serisinden para alıyor. CS GO'yu aldırmıyordu.

Neyse gereksiz prim kasmaya devam edin siz. Sizi takan da yok bu forumda bosa uğraşmayın. Bu konular kaç kere açıldı. Ali Güngör de açıklama yaptı bir sıkıntı yok. Olsa kapanırdı.

Nokta atışı cevap artık aynen budur hocam, haydi aynı anda.

1624726651990.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı