Steam ortak hesap satışı yasaklanmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsandan farksız bir şey. Her türlü yapımcının emeğinin karşılığını vermiyorsun. Güvenilir korsan diyelim.

Mantık olarak korsanla aynı, virüs açısından da bilgili bir kullanicinin korsandan virus yiyecegini sanmıyorum, 8 yıldır falan korsan kullanıyorum tek yediğim virüs bu reklam virusu, o da benim cahil dönemlerimde oldu.

Hocam tam olarak izin verdiğini kanıtlar mısınız? Ciddi soruyorum.
Kanıtlayayım. Steam bunu biliyor. Farklı IP adresinden aynı oyuna 20 farklı kişi giriyor. Steam'in bunu bilmeme veya engelleyememe şansı yok. Google bile tarayıcıdan sizi pc'yi sıfırlasanız bile 3'ten fazla e-posta açtırtmıyor. Bakın PC'yi sıfırlamasına rağmen tanıyor adamın IP'sini. Steam engelleyemeyecek mi bunu ? Şaka yapmayın. İstese çok güzel engeller ama engellemiyor.

Hocam tam olarak izin verdiğini kanıtlar mısınız? Ciddi soruyorum.
Steam'e göre hesap satışı yasak, bu doğru. Ancak aile paylaşımı yapmanın önünde bir engel yok. Veya 3-5 liraya şifrenizi başkalarıyla paylaşmanın bir engeli yok. Engellenecek olsa engellenir mi? Evet çok rahat engellenir. Ancak bu konuda bir yaptırım ben görmedim bu zamana kadar.

Steam'e göre hesap satışı yasak, bu doğru. Ancak aile paylaşımı yapmanın önünde bir engel yok. Veya 3-5 liraya şifrenizi başkalarıyla paylaşmanın bir engeli yok. Engellenecek olsa engelleniyor mi? Evet çok rahat engellenir. Ancak bu konuda bir yaptırım ben görmedim bu zamana kadar.
Hesap satışı yasak ama 3-5 liraya PAYLAŞMAK sorunsuz öyle mi? Benim bildiğim paylaşmak, ücretsiz yapılır. 3-5 liraya paylaşmak değil de satmaktır o. Kendinizle çelişmeyin.

@Better Call Me Hadi komik olanı yazda beraber gülelim. 😀

Gönül rahatlığıyla sevdiklerinizle paylaşıp kullanabilirsiniz çünkü bu oyunu almışsınız, zaten korsan olsa başta forum bunun tartışılmasına bile izin vermezdi. Sevdiklerinizde bunun karşılığında size bir kahve ısmarlamış olur işte. Parasını verdikten sonra ister yeğenime oynatırım ister yoldan geçen adama kimse karışamaz.

Hesap satışı yasak ama 3-5 liraya PAYLAŞMAK sorunsuz öyle mi? Benim bildiğim paylaşmak, ücretsiz yapılır. 3-5 liraya paylaşmak değil de satmaktır o. Kendinizle çelişmeyin.
İnternet kafe mantığıyla düşünün diyorum... Paylaşmayı ister ücretli yaparsın ister ücretsiz yaparsın. Orası paylaşan kişiye kalmış bir durum.
Yahu, Steam karışmıyor bu olaya, siz neden yükseliyorsunuz ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı