Rehber Steam Para Katlama Şansı

Hocam attığım siteden sadece hangi oyundan hangi arkaplan düşüyor onlara falan bakabiliyorsunuz.
Ben steam pazarına uzağım, sadecek kart kasmayı bilirim onun ile de 50 lira yaptım. Neyse şu videolarda gösterilen 1-2 liralık içinden 3 adet kart düşen paketler varmış. Onları nasıl bulabilirim steamde?

Bugün bir tokyoyu sattım 22 TL'den kazandığım parayla 2 tane daha rozet işledim ve 2 kart ta tokyo :) 10TL ile başladım bu olaya. Bu kartları sattığım zaman 22 TL'den kesinti ile bana getirisi 20 TL oluyor tanesinin. 2 tanesi 40 TL. Bayağı güzel kar ettim.

Dosya Ekleri

• 2 tokyo daha.PNG
    2 tokyo daha.PNG
    8,8 KB · Görüntüleme: 33
Bana da tokyo çıktı, param ikiye katlandı teşekkür ederim. Durduk yere 10 lira kazandım. 😁

Güncelleme: Pazarlanamaz diyor. 😞
Bugün bir tokyoyu sattım 22 TL'den kazandığım parayla 2 tane daha rozet işledim ve 2 kart ta tokyo :) 10TL ile başladım bu olaya. Bu kartları sattığım zaman 22 TL'den kesinti ile bana getirisi 20 TL oluyor tanesinin. 2 tanesi 40 TL. Bayağı güzel kar ettim.
Hocam siz nasıl sattınız?

Bana da tokyo çıktı, param ikiye katlandı teşekkür ederim. Durduk yere 10 lira kazandım. 😁

Güncelleme: Pazarlanamaz diyor. 😞

Hocam siz nasıl sattınız?

Hocam 1 hafta pazar banı oluyor. Ondan sonra satabiliyorsunuz. Ben bugün rozet işledim 2 tane. çıkan kartları 18 Haziran da pazara koyabileceğim.

Hocam merhaba ilk başta baya kuşku ettim ama kendimi riske atmak istedim ve tokyo geldi çok teşekkürler

DÜZENLEME : Hocam bir de bir şey soracağım bu pazarlanamaz diyor?

Bir şey daha soracağım çoklu satılan hızlandırma paketleri ne işe yarıyor onların içinden kartmı geliyor?
Hocam şimdi 2. oyunuda denedim maalesef zarardayım 😭

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı