Süleyman Soylu: 1 milyon Suriyeliye ev yapacağız

ÇÖZÜM BELLİ
ZAFER PARTİSİ ÜMİT ÖZDAĞ.
Ben bu partinin partiden habersiz kişisel gönüllüsü olarak çalışmaya başladım, tam 1-2 hafta oldu.

Bütün sosyal medyada propagandasını onlardan habersiz elimden geldiğince yürğteceğim.
Benim gibi düşünenler, ellerindeki yetenek ve maddi güç oranında bu partinin çalışanı oldun.
Klip yapabilenler klip, şarkı yapabilenler şarkı vs yapsın.
Çevrenize telkinde bulunun.
Ben ki partizanlıktan nefret ederim ama bu durum RESMEN 2023'ye 2. İSTİKLAL HARBİ mahiyetinde olacaktır.
Yoksa torunlarınız bu ülkede azınlığı olacak Türkolar.
Yol bellidir artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ZORLA DA OLSA GİDECEKELER.

Dosya Ekleri

• images-1.jpeg
    images-1.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 30
  • images.jpeg
    images.jpeg
    31,5 KB · Görüntüleme: 27
1 yıl sonra Kemal Kılıçdaroğlu mu düzeltecek sözde bu rezilliği!

Kendi ifadesi var bizde ev yapacağız Suriyelilere diye :D hatta yanında okul hastane ve fabrika yapacağız diyor...

Ne yazık ki Suriyelilere biraz şeker vermeden gözlerini boyamadan geri gönderemeyiz. :( Lakin ben Esad halen başta iken olabileceğine ihtimal vermiyorum. Muhalefet Esad ile barışacaz flan diyorda bana saçma geliyor şu an Esad ile barışmanın Esad'ın bir ağırlığı yok orada. Rusya ve ABD kefil olmadıkça onun sözünün kıymeti yok.

Hayır tabii ki de Kemal düzeltmeyecek siyasetten biraz anlıyorsa kendini aday göstermektense Mansur Yavaş'ı aday gösterir zaten.

Hayır tabii ki de Kemal düzeltmeyecek siyasetten biraz anlıyorsa kendini aday göstermektense Mansur Yavaş'ı aday gösterir zaten.

Sıkıntı orada zaten :( siyasetten anlamıyor ve kendisi aday olacak.

CHP'nin adayı olarak ekmek için Ekmeletin'i gösteren eski AKP'li Abdullah Gül'ü aday yapmak için uğraşan 12 yılda 10 seçim kaybetmiş birinden bahsediyoruz...

Sıkıntı orada zaten :( siyasetten anlamıyor ve kendisi aday olacak.

CHP'nin adayı olarak ekmek için Ekmeletin'i gösteren eski AKP'li Abdullah Gül'ü aday yapmak için uğraşan 12 yılda 10 seçim kaybetmiş birinden bahsediyoruz...
Kılıçdaroğlu Türk tarihinin en dirayetsiz beceriksiz siyasetçisidir.
Umarım Mansur Yavaş ümit özdağın partisinden aday olur.

Eğer öyle bir şey olursa kendi kendini bitirmiş olur şu an aday olursa en çok oy alacağı parti CHP.
Mansur Yavaş CHP'de olduğu için sevilmiyor.
İcraatleri dürüstlüğü ile tanındığından dolayı seviliyor.
Zaten ben CHP'lilerin Kılıçdaroğlu'ndan bıktığını düşünüyorum ve dediğim olursa CHP'den de oy alacağını düşünüyorum.

Mansur Yavaş CHP'de olduğu için sevilmiyor.
İcraatleri dürüstlüğü ile tanındığından dolayı seviliyor.
Zaten ben CHP'lilerin Kılıçdaroğlu'ndan bıktığını düşünüyorum ve dediğim olursa CHP'den de oy alacağını düşünüyorum.

CHP şu an muhalif partiler içerisinde Mansur Yavaş ile seçime girerse en çok oy alacak parti sağcısından solcusuna bir sürü seveni var ancak Zafer partisi son dönemlerde bir sürü destekçiyle birlikte bir sürü nefret eden de topladı bu parti için ilk eksi diğer bir eksi de sözde solcu tayfanın bu partiden nefret etmesi yani eğer Mansur Yavaş Zafer partisi adayı olursa bu kişilerden yüksek ihtimalle oy alamaz son eksi de Mansur Yavaş'ın iftiraya kurban gitme ihtimali adam CHP'den ayrılıp başka bir partiye girdiği an otomatik olarak damgalanır korkak, AKP'li veya AKP'den korktu gibi saçma sapan söylemler de bulunurlar bunlar da oylarını bayağı düşürür.

Kemal Kılıçdaroğlu etkenine gelirsek de haklısınız kendisi son derece beceriksiz bir siyasi bu adam yüzünden cehape dönemi algısı devam ediyor ve bu adam yüzünden CHP sevilmiyor ancak dediğim gibi Mansur Yavaş'ı sağcısından solcusuna bir sürü insan seviyor dürüst işini iyi yapan bir siyasetçi. Bir de diğer partilerin destek verme durumu var onlar da destek verirse Mansur Yavaş'ın oyları daha da artar.

Benim anlamadığım hala neden türkiye içişleri bakanının suriyelileri savunmasıdır arkadaşlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı