Sürekli birini düşünmek

Biraz uzun ama anlatayım. Bir kız vardı okulda benimle ilgileniyordu neyse bende üniversite sınav senesi olduğu için kıza umut vermemek adına ilgilenmedim. Neyse tüm bu stresi bir kenara attıktan sonra kızı eklemeye karar verdim. Ekleyecekken öğrendim ki sevgili yapmış. Ama ilişkisi hala devam ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum. Şimdi kızı kafamdan çıkaramıyorum. Sence ne yapmalıyım
O telefonu kapatıp kendi hayatına odaklanıyorsun. Her çıkan kıza kafanı takarsan çok canın yanar. Şimdi bu dediklerim sana belki bir şey ifade etmiyor olabilir ama emin ol aynı haltı ben yediğim için sana bunları yazıyorum. Sadece kendine odaklan.

Red yeme kısmını at dinle kral.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sürekli biri var kafamda gitmiyor hiçbir şekilde gitmiyor. Netten bakayım dedim belki kafamı dağıtacak bir şeyler bulurum diye pek bir şey bulamadım. Aynı zamanda şey okumuştum: "Eğer birini çok düşünüyorsan büyük ihtimalle oda seni düşünüyordur" diye bir şey okudum sizce doğruluk payı var mı inanmam pek böyle şeylere siz daha önce böyle bir şey yaşadınız mı yaşadıysanız nasıl atlattınız?

Bu sözü kim dediyse en antisosyal, depresif ve kendini avutmaya çalışan kişidir.

Bol bol Formula 1 izleyebilirsin. Alman kızı Mercedes yeter sana.

Tifosi olan ben bunu beğenmedi :D

Red yeme kısmına at dinle kral.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Red yemedim ki ama ben.

Bu sözü kim dediyse en antisosyal, depresif ve kendini avutmaya çalışan kişidir.

Bende öyle düşünüyorum zaten pek inanmam öyle şeylere.

Yeni konular

Geri
Yukarı