Sürekli gelen zamlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Koltuğu boş bıraksalar halkın kendi kendini daha iyi yönetecek olması da bir gerçek bu arada, 80 milyondan bahsetmiyorum ama bi 40 veya 50 milyon kadar insandan bahsediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30 gün sonra sanki CHP gelecek de bir anda nasıl olacak ise ekonomi şahlanacak ve her şey ucuzlayacak. :)
CHP iktidar olunca ülkenin durumunun kötü veya iyi olacağının garantisi yok ama şuanki iktidar kazanırsa ülkenin kötüye gideceğinin garantisi var. 👍

Kapalı kadınlar Allah gibi insan diyorlar, şirk koştuklarının farkındalar mı acaba?
Onlara diyecek birşeyim yok. Peygamberleri, melekleri fln es geçip Allah bir Tayyip iki demeleri oldukça şaşırtıcı.

30 gün sonra sanki CHP gelecek de bir anda nasıl olacak ise ekonomi şahlanacak ve her şey ucuzlayacak. :)
Kur artışı olacak tabii çok normal bu. Fakat gerçekten oraya buraya gereksiz para akıtmazlarsa 4-5 yıla bugünden daha iyi günleri yaşayabiliriz. Ne yazık ki ben tekrar hükümetin iktidarda kalacağını düşünüyorum.

Koltuğu boş bıraksalar halkın kendi kendini daha iyi yönetecek olması da bir gerçek bu arada, 80 milyondan bahsetmiyorum ama bir 40 veya 50 milyon kadar insandan bahsediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşin püf noktası alıştıra alıştıra söylemekte. :D

R5 5600 fiyatlarında bir değişiklik yok. Kaç aydır aynı fiyatlardan satılıyor. Siz nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama tray 2850 TL'den kutulu da 3200 TL'den başlıyor.

Arkadaşlar iyi ki bir sistem toplayayım dedim 10 senedir aynı sistemi kullanıyorum neredeyse. Ufak tefek parça değişiklikleri hariç aynı kasaya sahibim. Daha 2-3 gün önce sepete eklediğim R5 5600 işlemci 3.200 lira falandı hatta 3.000 liraya bile vardı bugün bakayım dedim 3.800 lira olmuş hemen. Bu böyle devam mı edecek? Dur diyen yok mu ya cidden psikolojim bozuldu 10 dakika da. Bu nedir arkadaş. Bir anda bu kadar zam mı gelir? İkinci el bakayım diyorsun sıfırı kadar fiyat çekiyor millet. Cidden bu ülke de yaşanacak sebep bırakmadılar insanlar da.
AMD Ryzen™ 5 5600 3.5GHz (Turbo 4.4GHz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache AM4 İşlemci (Kutulu,Fanlı) | Teknobiyotik Buyrun hocam ben link bırakayım yinede :)

Arkadaşlar seçimden sonra yeryüzüne mesih veya peygamber inip her şeyi düzeltecek zannediyorlar.

Far Cry 3 oyunundan Vaaz karakterini bilirsiniz, hikayenin antagonist karakteri. Şöyle bir cümlesi var; "delilik, aynı şeyi tekrar tekrar yaparak bir şeylerin değişmesini beklemektir" diyor bir konuşmasında.

Enflasyon yüksek ve döviz yoksa fiyat tutarsızlıklarının yaşanması olağan bir sonuçtur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı