Sürekli Kas Tutulması

Giles

Hectopat
Selamlar, dün ikinci günümdü. Eve gelince pek ağrı sızı olmadı ama gece çok fena tutuldu. Bugün bana tatildi yarın yine gitmem gerekiyor ama nasıl bir durumda olduğumu bilmiyorum. Sabah çok canım yanıyordu öğleye doğru acının üstüne gidip umursamayıp yürümeye çalıştım biraz yavaş bir şekilde yürüyebiliyordum ama koşabileceğimi sanmıyorum. Sorum şu yarın gitmeli miyim yoksa kas dokusunun iyileşmesini mi beklemeliyim? Evde sabit durmamaya çalışıyorum arada kalkıp acıya direnip yürüyorum. Bir de tavsiye edebileceğiniz yiyecekler var mı yararı olacak? Şimdiden sağ olun.

İlk gittiğim zamanlarda bende de oluyordu, et kesmesi diyorduk biz sakın salma kendini geçici bir şey en fazla 1 hafta sürer üzerine git acısa da pes etme.
Bende üzerine gitmek istiyorum ama bugün çok zor yürüyordum. Sabah acıya direnip biraz yürümüye çalıştım bacaklarım açıldı sanırım şu an daha rahat oturup kalkıyorum ama kollarımı hala uzatamıyorum. Yarın salonda bir sıkıntı çıkıcak diye korkuyorum.

Bende üzerine gitmek istiyorum ama bugün çok zor yürüyordum. Sabah acıya direnip biraz yürümüye çalıştım bacaklarım açıldı sanırım şu an daha rahat oturup kalkıyorum ama kollarımı hala uzatamıyorum. Yarın salonda bir sıkıntı çıkıcak diye korkuyorum.
Yok dostum hiçbir şey olmaz acır ama bir sıkıntı olmaz o hamlaşmadan kakynaklı ters ve kontrolsüz bir hareket yapmadığın sürece kaslarda bu tür ağrılar olur ve bir haftaya geçer ben gülerken bile karnım acıyordu merdiven çıkamıyordum sonra ise bomba gibi oluyorsun.

Halk dilinde, et kesmesi. 1-2 Haftaya geçer. Sert/Ağır antrenman yapmayı seven biriysen her antrenman sonrası gününde bu acıya hazırlıklı ol. 9 Aydır spor yapıyorum ama hala her Bacak gününden sonraki gün o acıyı çekiyorum. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı