Sürekli paranormal olaylar yaşıyorum

hellaboutthat

Centipat
Katılım
8 Eylül 2019
Mesajlar
343
Ben babamla uyurken bir 7-9 yaşlarında falanım boynumda bir yalanma hissi hissettim çocuk aklıylan babam öpmüştür falan dedim ama aşırı gerçekciydi.
 

Kryno

Decipat
Katılım
5 Eylül 2019
Mesajlar
2.712
Çözümler
9
Yer
Kocaeli

Yazının tamamını okumadım ama korktuğunuz zaman bunu açın. Gördüğünüz cisme doğru taarruza geçin.

O dediğim merdivenin üstünde eğilmiş sadece kafası gözüken bir arkadaşımı gördüm. Gözlerini pörtletmiş bana bakıyordu dimdik. Yüzü çok rahatsız ediciydi ama normaldi benim arkadaşımdı işte. Çok umursamadım. Gittim ebelemeye merdivenle ebeleme yeri yakın zaten. 5 6 adımda vardım ebeleme yerine ama bir gariplik vardı. Az önce merdivende gördüğüm arkadaşım çoktan ebeleyip yandaki banka oturmuştu. Ödüm koptu nasıl olabilir neydi o gördüğüm diye düşünüyordum. Hiçbir şekilde oyun bitene kadar ağzımı açmadım. Oyun bittikten sonra ise söyledim. Sen merdivenden nasıl o kadar çabuk gelip ebeledin diye. Merdivende gördüğüm arkadaşım ise ne diyorsun ben hiç merdivene gitmedim dedi. Belli etmedim ama inanılmaz korkmuştum. O günden sonra uzun bir süre o merdivene bakıyordum evimdeki camdan. Bunu bir şekilde atlattım.

Hocam korku filmi izlediğiniz için karanlıkta görmediğiniz yerlerde cisimler varmış gibi hissetmişsiniz bence bende korku filmi izlemiştim bir keresinde evde o gece tektim yaşım 16 falan bizimkiler yarın gelecekti falan oyun oynarken karanlıktan sanki bir şey geçti gibi oldu tüylerim diken diken oldu fakat kalkıp karanlığa doğru taarruza geçtim sonuç olarak bir şey olmadı bilinç altından kaynaklanan bir şey bence.
taarruza merdane ile geçtim.
 
Son düzenleme:

Kryno

Decipat
Katılım
5 Eylül 2019
Mesajlar
2.712
Çözümler
9
Yer
Kocaeli
Abi okurken ben korktum yaşım bir de 13 hele o en son ki olay.

ben korktuğumda bunu açıyorum.😀
Sonra bir süre daha geçti. Ben büyüdüm ama hala deli gibi korku filmi izliyordum ama hiçbiri artık korkutucu gelmiyor. Son olarak daha yeni dün yaşanmış bir paranormal olayımı anlatayım. Yatağıma girdim yatıyordum. Birden benim kaldığım odanın ilerisindeki odanın kapısı sürekli açılıp kapanıyordu. Annemi uyandırdım kapı sürekli açılıp kapanıyor dedim. O da dedi ki o odanın camını açık bıraktım ondan oluyordur dedi. Ben şimdi gidip camı kapatırım korkma dedi. Bende yatağıma geçtim. Annem çok yorgundu üşendi herhalde kalkmadı kapatmaya uyuyakaldı tekrar. Ben artık sese dayanamıyordum. Annemi kaldırmadım yorulmuştu. Kendim kapatmaya gittim. Camı kapadım. Odaya geri döndüm. Bir süre ses gelmedi sonra tekrar kapanıp açılmaya başladı. Kapının vidası falan gevşemiştir diye düşündüm kapıyı kitlemeye gittim bu seferde. Odanın kapısı açtım. Şu an yazarken bile elim titriyor.

Hocam bana göre bu kapı olayı şundan kaynaklı beynin seni koruma pozisyonuna almak için sürekli oraya bakmanı söylüyor sanki bir saldırı olacak gibi hani köpekler bir ses çıkınca hemen ayağa kalkıp bakıyor ya hazır poziyon gibi.
Bir de bu tarz olaylar karanlıkta oluyor nedense bana göre sebebi şu orada ışık olmadığı için orada ne olduğunu bilmediğimiz için oraya bakarken sanki bir şey varmış gibi hayal kuruyoruz.
 
Son düzenleme:
Yukarı