[Sürprizbozan] The Last of Us Part II Hikaye İncelemesi

Cidden bu skor ne böyle hadi hikayesini beğenmedin oyunun kendisi bile en az 7 8 puan almalı bence.
Herkese açık oylamalarda kaçınılmaz bir durum. Bir tane bile istenmeyen durum oldu mu çakıyorlar 1 yıldızı. İnceleme böyle mi yapılır kardeşim? En kötü 5/10 falan ver.
Eğitimsiz insanların oy kullanması gibi bir şey bu da.

Bari Joel hemen ölseydi. Acı çekerek öldüğü için insan bir tuhaf oluyor.
Joel'ün ölmediğini düşünenler var. Oyunun son sahnelerinde arkada bi' atlı vardı, fotoğrafını bulursam düzenleyerek bu mesaja eklerim. O atlının Tommy olduğunu düşünenler de var.

"Joel'ün mezarı ne oluyor bu durumda?" dediğimde, o kadar mesafe taşımamışlardır vb. demişlerdi.

Bence böyle bir şey yok ama yazmak istedim.

Joel'ün ölmediğini düşünenler var. Oyunun son sahnelerinde arkada bi' atlı vardı, fotoğrafını bulursam düzenleyerek bu mesaja eklerim. O atlının Tommy olduğunu düşünenler de var.

"Joel'ün mezarı ne oluyor bu durumda?" dediğimde, o kadar mesafe taşımamışlardır vb. demişlerdi.

Bence böyle bir şey yok ama yazmak istedim.
Adamın beyni patladı, nasıl ölmesin?

"Joel'ün mezarı ne oluyor bu durumda?" Dediğimde, o kadar mesafe taşımamışlardır vb. demişlerdi.

Taşımışlardır hocam, Joel bu. Düzgün bir şekilde taşıyıp mezarına yerleştirmişlerdir bedenini. Yapmayacak olsalardı bile Ellie'nin gazabından kaçamazlardı hocam 🙂

Değerli bir insan olunca, neden taşınmasın ki? Kızaklarla taşınıyor sonuçta.
Ölmüştür. Golf sopasında pembe et parçaları vardı :(, ayrıca o haldeyken alınan son darbeyle yaşaması imkansız.
Kurtlar Vadisi'ne dönmez böyle bir oyun.

Taşımışlardır hocam, Joel bu. Düzgün bir şekilde taşıyıp mezarına yerleştirmişlerdir bedenini. Yapmayacak olsalardı bile Ellie'nin gazabından kaçamazlardı hocam 🙂
Adamın beyni patladı, nasıl ölmesin?
Bi' umut olarak bakıyorlar. Belki olur, belki tekrar görebiliriz diye düşünüyorlardır sanırım.
Değerli bir insan olunca, neden taşınmasın ki? Kızaklarla taşınıyor sonuçta.

Ölmüştür. Golf sopasında pembe et parçaları vardı :(, ayrıca o haldeyken alınan son darbeyle yaşaması imkansız.
Kurtlar Vadisi'ne dönmez böyle bir oyun.
Dediğim gibi, bunlar benim düşüncem değil zaten. Küçük bi' umut olarak bakıyorlardır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı