Superonline Taahhüt Cayma Hakkı

pho_nextr

Centipat
Daha fazla  
Ben 1-2 ay içinde Superonline bağlatacagim. Diyelim ki bana taahhut ettikleri hızı veremiyorlar ve henüz sozleşme imzalayalı 14 gün olmadı. Ceza odemeden iptal hakkı var mı? 2 hafta geçmeden iptal edebiliyoruz diye görmüştüm de.

Ben 1-2 ay içinde Superonline bağlatacagim. Diyelim ki bana taahhut ettikleri hızı veremiyorlar ve henüz sozleşme imzalayalı 14 gün olmadı. Ceza odemeden iptal hakkı var mı? 2 hafta geçmeden iptal edebiliyoruz diye görmüştüm de.
Kardeşim hayırlı akşamlar. Arkadaşın dediği gibi yol yakınken vazgeç. Türk telekomdan kaçtım türknete geçtim. Bu kadar rahat bir hayat olduğunu anca anladım🤣 Öncelikle turknetin websitesinden altyapını sorgulamanı rica ediyorum. Sonrasında detaylarını en güzel şekilde anlatırım sana. İstersen hız testi yapıp ping değerlerini vs paylaşabilirim.

Altyapı yoksa yapacak bir şey yok.
Şöyle söyleyeyim, tanıdığım kim varsa Superonline ile sürekli hız problemi yaşadı. Belki benim çevremde denk gelmiştir. Taahhüt imzalandıktan sonra sözleşmede 14 gün içinde cayma maddesi yoksa cayma cezası ödersiniz.

TurkNet disinda taahhutsuz firma onerin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı