Superonline Taahhüt Cayma Hakkı

bilmiyorum içime sinmiyor nedense biraz sıkıntılı gibi arkadaşlarim dedi
Kardeşim öncelikle şöyle söyleyeyim 1 kez olsun sıkıntı yaşamadım abone olduğumdan beri. Her kafadan farklı bir ses çıkıyor. Buna aldanmamanı tavsiye ediyorum çünkü aynısı bana yapıldı. İstersen müsaitsen numaramı paylaşayım seninle detaylı olarak görüşelim. Her şeyini anlatmak isterim.
bilmiyorum içime sinmiyor nedense biraz sıkıntılı gibi arkadaşlarim dedi
Beni yanlış anlama asla arkadaşlarının dediklerini boşver vs demiyorum ama dinlemeni tavsiye ederim beni.

Kardeşim öncelikle şöyle söyleyeyim 1 kez olsun sıkıntı yaşamadım abone olduğumdan beri. Her kafadan farklı bir ses çıkıyor. Buna aldanmamanı tavsiye ediyorum çünkü aynısı bana yapıldı. İstersen müsaitsen numaramı paylaşayım seninle detaylı olarak görüşelim. Her şeyini anlatmak isterim.
bulunduğun bölgeye göre değişiyor sanırım ama görüşme için müsait değilim önce taahhütsüz firmaları araştırıcam biraz nasıl olsa süre var

Evinde ev telefonu var ve onun üzerinden sorgulama yapıyorsan değişiyor bazen öyle. Bende de olmuştu. Adres üzerinden sorgulama yapman daha sağlıklı. Ayrıca zaten 83 olarak görünüyorsa demek ki doğru. O yanlış görünme durumunu zaten başvuru yaptığında gelecek olan ekip santral üzerinden düzeltiyor benimki de öyleydi.

Evinde ev telefonu var ve onun üzerinden sorgulama yapıyorsan değişiyor bazen öyle. Bende de olmuştu. Adres üzerinden sorgulama yapman daha sağlıklı. Ayrıca zaten 83 olarak görünüyorsa demek ki doğru. O yanlış görünme durumunu zaten başvuru yaptığında gelecek olan ekip santral üzerinden düzeltiyor benimki de öyleydi.

Yok ev felefonu adresten yaptım
peki ozaman önerilerin için sağol türknet yada netspeed düşünücem.

Emin misin kesin 83 mü?

Son düzenleme:
Yok ev felefonu adresten yaptım

peki ozaman önerilerin için sağol türknet yada netspeed düşünücem.

Emin misin kesin 83 mü?
%90 evet. Farklı bir yerden sorguladığında da aynı çıkmıyor mu? Doğrudur yani sıkıntı yapma onu. Eğer türkneti düşünürsen haber verir misin bana, davet kodumu paylaşayım seninle 1 ay bedava kullanalım ikimiz de.

Yeni konular

Geri
Yukarı