Suriyeli çocuk kuzenime bıçak çekti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 saat önce Suriyeli 17 18 yaşındaki çocuk, 11 yaşındaki kız kuzenime bıçak çekti üzerine yürüdü, daha önce kuzenimin oturduğu mahallede kedilerin kuyruklarını kesip küçük çocukları bıçaklamışlar. Neyse bugün işte bu olay yaşandı kuzenim mahallede arkadaşlarıyla oynarken bıçak çekip üzerine yürüdü tehdit etti sonra ben şans eseri kuzenlerime gelirken gördüm ilk önce ne oluyor falan diye dinledim sonra kaçmaya çalıştı yakalayıp 4 5 yumruk salladım herhalde burnu kırıldı bıraktığımda yere düşmüştü. Polise falan söyleyin diyecekseniz ilgilenmiyor polisler o çocuk bıçaklandığında polis o lavuğu alıp 1 gün sonra salmıştı. Bizim mahalleye ya da çevre mahallelere Suriyeli, Afgan sokmuyoruz daha önce tonla dayak attık kızlarımızı kardeşlerimizi rahatsız edenlere ama kuzenlerimin mahallesi uzak olduğu için böyle bir şey olduğunu yeni öğrendim. Yanlış anlaşılmasın büyük biriymişim de küçük çocukları dövüyorum gibi anlaşılmasın 2005'liyim ben de. Kaç tanesini polise verdim kaç tanesini hastanelik ettim ama bunların sonu gelmiyor böyle giderse iç savaş çıkacak soyu beş para etmezler için ülkemizin canları feda oluyor ülkemizin askerleri şehit oluyor. Bunu buraya yazmamın sebebi korkmayın arkadaşlar sessiz kalırsak ezilen oluruz böyle bir olay olursa tabii polise verin. Ben İstanbul Gazi Mahallesi'nde oturuyorum kuzenim Alibeyköy'de oturuyor. Ülkenin en büyük sorunu bunlar ekonomiymiş siyasetmiş bunlar illa düzeltilir ama bu lavuklar ülkede olduğu sürece daha çok canımız yanar. İlk geldiklerinde birebir gördüm bunu. Eğer bu yaptığım ırkçılıksa, ırkçılık sayılıyorsa o zaman ırkçıyım. Kardeşlerinize, küçüklerinize ve kendinize dikkat edin özellikle bu kabukların olduğu yerlerde. Herkese iyi sosyaller iyi akşamlar kusura bakmayın zamanınızı aldıysam.
Ne güzel daha az önce iyiyim diyordum. Şimdi yine bunları hatırlayınca moralim bozuldu.... Artık şöyle insanları istemiyorum, bıktım.

Ne güzel daha az önce iyiyim diyordum. Şimdi yine bunları hatırlayınca moralim bozuldu.... Artık şöyle insanları istemiyorum, bıktım.
Sokağa çıkınca moralim bozuluyor.
Suriyeli çocuklar bakkalı soyuyor,
çocukları dövüyor.
Yukarı sokağa da dönerci açmışlar.
Her şey Arapça.

Irkçı olmak iyidir.

Bir gün millet fena patlayacak. Umarım yakındır.

Sokağa çıkınca moralim bozuluyor.
Suriyeli çocuklar bakkalı soyuyor,
Çocukları dövüyor.
Yukarı sokağa da dönerci açmışlar.
Her şey Arapça.

Irkçı olmak iyidir.

Irkçı değilsin bu arada mülteci diyoruz Arap değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı