Suriyeli kız...

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
18 yaşında evleneceksin... Ben 27 yaşına geldim, evlilik bana Sirius takım yıldızı kadar uzak mesafede.
Hocam kızı kaptırmadan evliniyim diyorum Babam yok olmaz diyor. Yarın öbür gün Suriye ye filan giderlerse bide oralara kadar peşinden koşturmasın beni.

18 yaşında evleneceksin... Ben 27 yaşına geldim, evlilik bana Sirius takım yıldızı kadar uzak mesafede.

Abi seni ilk gördüğümde en fazla 18-20 diyordum. Bu mesajı okumadan önce de pek farklı düşünmüyordum. Sayende yaşama sevincimi yitirdim.

Abi seni ilk gördüğümde en fazla 18-20 diyordum. Bu mesajı okumadan önce de pek farklı düşünmüyordum. Sayende yaşama sevincimi yitirdim.
Aynen bana da 27 fazla geldi ya 30'a merdiven dayamış. Tipi öyle göstermiyor. Daha genç gibi.

Ben de 17 yaşındayım ve stajda verdikleri para 300 lira :) O parayla iş yerinin lokantasında 1 hafta karnını bile doyuramazsın adam akıllı :)

Bunun üniversitesi var, askerliği var. Hepsini geçtim vasıfsız bir insan olmamak için iş hayatına atılması var. Çalışıp para kazanması var.
Evlenmek bu kadar basit bir iş değil bana sorarsınız. Büyük sorumluluk gerektirir.

Şahsen ben evlenmeden önce evlenebilecek kapasitede biri olmaya çalışırım :) Kuru aşk karın doyurmuyor.

Recep abi kusura bakma ama daha yaşlı sanıyordum seni en az 30 falan. :D
Konuya gelirsek BilgisayarKurdu ' na katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı