Suriyeli polis olacak mı?

Bu konu hakkında ağır konuşurdum ama yasak maalesef. Suriyeli polis cidden olacak mı? Suriyeli birinin Türkiye'de polis olması anormal değil mi? Aranızda birileri çıkıp Türk'ler Amerika'da Almanya'da polis olabiliyor diyebilir, Türk'ler orada mülteci değil göçmen. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
İleride Suriyeli polis sayısı > Türk polis sayısı.

Bu konu hakkında ağır konuşurdum ama yasak maalesef. Suriyeli polis cidden olacak mı? Suriyeli birinin Türkiye'de polis olması anormal değil mi? Aranızda birileri çıkıp Türk'ler Amerika'da Almanya'da polis olabiliyor diyebilir, Türk'ler orada mülteci değil göçmen. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kanka onlar Suriyeli değil, bizim vatandaşımız. Yapacak bir şey yok. Seçme ve seçilme hakları bile var.

Ülkede polis olmak için T.C vatandaşı olmak şartı vardır. T.C vatandaşlığı olan herkes gerekli eğitimleri ve şartları sağlarsa Polis olabilir.

Polis olmalarından çok içten yanmalı motorlarda biodisel olarak kullanılmalarından yanayım 😀 topraklarını bırakıp kaçan hanzolar benim memleketimde benim güvenliğimi sağlayacak öyle mi!

Kimse kaçmadı ki, biz davet ettik, onlar da yürüyerek gayet normal bir şekilde ekmek almaya gider gibi geldiler. Burada yaşıyorlar, bayramda seyranda ülkelerine gidiyorlar. Sonra hüü suri bum abe savvaje diyorlar.

Geri
Yukarı