Tanzim satış kuyruğunda öfke

Tanzim satislarini takipteyim yeni bir video buldum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oradan hemen karşı görüşlü bir teyze atlamış, saygıyı anlatıyor kadına. 1700 TL ile geçinmeye çalış bakalım sende kalıyor mu saygı ve sevgi. Parası olan mutludur, parası olmayanın hep bir tarafları eksiktir. Hikayeyi keselim şimdi.

Ameriga vurmuş, etmiş. Kaç yaşında kadınsın, saygımı bozmak istemiyorum ama git biraz kitap oku ya. Cidden konuşmak için konuşmayın. Toz kondurmadığınız o adamlar pislikleri halının altına atan kişiler. Anlayın artık.

Hangi milletvekili şu sırada bekliyor? Nerede emeklisi, asgari ücretlisi varsa soğuk da olsa, 2 saatte olsa biraz ucuza almak için şu sırada. Ne yapsın adam? Kuruşun hesabını bile yapması gerek o adam ne yapsın yani?

100 Lira zam yapıyor. Git o 100 Lira ile en ucuz market olarak geçen A101 - BİM gibi marketlerden alışveriş yap bakayım ne alabiliyorsun. Aldığın ne kadar süre yetiyor? Ülkenin çeyreği akşam yarı tok yatıyor. Şişirin o göbekleri şişirin, bir gün şiştiği gibi inmesi de gelecek...

İrfan Değirmenci değil mi bu? Kanal D sabah haberlerini sunan kişi. Sanırım görüşü yüzünden kanaldan ayrıldı. Ülkedeki adaleti buradan görebilirsiniz.

Konuya gelecek olursak vatandaş sinirli, çok yaklaşmayacaksın :) İrfan Değirmeci de olsan yemiyor bu ülkede.
Ayrilmadi atildi. Kanal-D'de haberi yapilmisti atildiginin ve neden atildiginin. Yanlis hatirlamiyorsam. :D
Tanzim satislarini takipteyim yeni bir video buldum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu 78 yilinda boyleydi soyleydi diyenleri anlamiyorum. ABD ambargo uygulamis Kibrisa harekat yapmisiz 4 yil once Avrupayi karsimiza almisiz ne olacakti? Tabi acisini cekti sonraki yillarda halk. Ama hic bilmiyorlarki neden olduda yasadiklarini o kuyruklari. Simdi hic bir sey yokken oluyor bunlar. Bize herhangi bir ambargo olmadigi halde battik. Bakalim yazin ne yapacagiz? Yazin turist falan gelir diyorlar ama turist geldiginde sadece vergiden kazanacaksin. Asil parayi otel isletmecileri kazanip yurt disindaki kasalara koyacaklsr faize yatirip isleticekler. Yine biz kaybedecegiz.
Oradan hemen karşı görüşlü bir teyze atlamış, saygıyı anlatıyor kadına. 1700 TL ile geçinmeye çalış bakalım sende kalıyor mu saygı ve sevgi. Parası olan mutludur, parası olmayanın hep bir tarafları eksiktir. Hikayeyi keselim şimdi.

Ameriga vurmuş, etmiş. Kaç yaşında kadınsın, saygımı bozmak istemiyorum ama git biraz kitap oku ya. Cidden konuşmak için konuşmayın. Toz kondurmadığınız o adamlar pislikleri halının altına atan kişiler. Anlayın artık.

Hangi milletvekili şu sırada bekliyor? Nerede emeklisi, asgari ücretlisi varsa soğuk da olsa, 2 saatte olsa biraz ucuza almak için şu sırada. Ne yapsın adam? Kuruşun hesabını bile yapması gerek o adam ne yapsın yani?

100 Lira zam yapıyor. Git o 100 Lira ile en ucuz market olarak geçen A101 - BİM gibi marketlerden alışveriş yap bakayım ne alabiliyorsun. Aldığın ne kadar süre yetiyor? Ülkenin çeyreği akşam yarı tok yatıyor. Şişirin o göbekleri şişirin, bir gün şiştiği gibi inmesi de gelecek...
Silivri soguktur. Isinden olabilirsin bak. Ne kadar iyi olsanda isinde bir bahane buldururlar dikkat et bence.

Bu arada hepsinin sucu CEHAPE arkadaslar AKP'ye laf atmayin. CEHAPR halki kandiramadigi icin suan iktidar degil. Bu yuzden CEHAPE'nin sucu. :D

Bunlarla aynı ülke de yaşamaktan nefret ediyorum, söyleyecek söz bulamıyorum.
Aziz NESİN boşuna dememiş,; ''Türk halkının %60'ı aptaldır.'' diye. Yazıklar olsun.

Bunlarla aynı ülke de yaşamaktan nefret ediyorum, söyleyecek söz bulamıyorum.
Aziz NESİN boşuna dememiş,; ''Türk halkının %60'ı aptaldır.'' diye. Yazıklar olsun.
Bana sorarsanız şu ülkenin en az %90'ı aptal. Aptal olmasa bu ülke bu halde olmazdı. Ülkenin bu durumda olması herkesin suçu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı