Tarayıcı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Youtube tam ekran yaparken takılma herkeste var bu kişisel bir sorun değil.
Hayır Gecko tabanlı tarayıcılar da nedense yok...
Bak şu an Firefox'u indiriyorum, eğer derdime derman olursa konu sahibi yetkilerime dayanarak, seni bu tartışmanın galibi ilan edeceğim.

Teşekkürler :D. Bir sorun olursa bana sorabilirsin Firefox ile ilgili.

Opera benim için en iyisi çünkü hızlı bir ücretsiz VPN veriyorlar yanında ve kenar çubuğu sayesinde sekme açmadan İnstagram, WhatsApp, Telegram ve Messenger kullanabiliyorum.

Youtube'daki tam ekran takılması sadece Firefox'da yok.
Benim bildiğim kadarıyla her tarayıcıda var diye duymuştum. Eğer yoksa ilginç.

@309999 Tekrardan atıyorum. Lütfen iyi bak.

Technopat Sosyal'de gezinirken;

2020-05-01 23_16_53-.png

YouTube'da gezinirken;

2020-05-01 23_17_36-.png

Hala daha bana fanatik demene de şaşırıyorum.

Olay şöyleymiş ben anladım. Firefox'ta tam ekran yaparken animasyon var, mesela Chrome'da veya Edge'de animasyon olmadığı için ekranın altı bir süre beyaz oluyor, ama Firefox'ta ekranın tamamı bir süre siyah oluyor, ondan sonra video geliyor. Geçiş animasyonu koymuşlar yani.

Ram kullanma açısından Edge çok iyi bir tarayıcı. Çoğu tarayıcının önüne geçer bu konuda. Tartışmaya kapalı bir konu bence.

Google Chrome'dan devam et derim sana. Diğer tarayıcıların hepsini denedim neredeyse illaki bir sıkıntı çıkarıyorlar. Opera güzeldi benim için ama RAM canavarına dönüştüğü için bıraktım. Zaten VPN ve reklam engelleyisi de çöp.
Darktower adlı kullanıcı güzel açıklamış ayrıca.

Bak şu an Firefox'u indiriyorum, eğer derdime derman olursa konu sahibi yetkilerime dayanarak, seni bu tartışmanın galibi ilan edeceğim.
Büyük ihtimalle olur (Yine ALLAH bilir ama) olmazsa da büyük ihtimalle Windows'sal bir sorundur
@309999 Tekrardan atıyorum. Lütfen iyi bak.

Technopat Sosyal'de gezinirken;

Eki Görüntüle 550768

YouTube'da gezinirken;

Eki Görüntüle 550769

Hala daha bana fanatik demene de şaşırıyorum.
Dikkatli var Firefox CPU'da fark atmış ama bellek dersen yine fazla açığı yok...

Objektif olmanızı ve hakaret etmemenizi tebrik ediyorum... Cidden :).

Google Chrome'dan devam et derim sana. Diğer tarayıcıların hepsini denedim neredeyse illaki bir sıkıntı çıkarıyorlar. Opera güzeldi benim için ama RAM canavarına dönüştüğü için bıraktım. Zaten VPN ve reklam engelleyisi de çöp.
VPN'de en iyi konum yerine avrupayı seç derim bende o kadar hızlı ki VPN'nin açık olduğunu bile fark etmiyorum bazen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı