Çözüldü TARS-G2670/ Kasanın ısınma ihtimali var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak KKarahan

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar linkteki bilgisayarı alacağım fakat kasa ısınır mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Isınır. Ön kısmı çok kapalı. Bu tip kasaların kronik problemi kapalı yapısından dolayı ön fanların dışarıdan yeterli hava çekememesidir. Önü böyle kapalı sadece delikli MB520 model kasam var, ön paneli komple söktüğümde CPU ve GPU'nun ısı düzeyi 5 ile 10 derece azalıyor. Mesh yapıda bir kasa tercih edin ya da bu tip kasa alacaksanız ön paneldeki camı söküp kullanın.
Arkadaşlar linkteki bilgisayarı alacağım fakat kasa ısınır mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Isınır. Ön kısmı çok kapalı. Bu tip kasaların kronik problemi kapalı yapısından dolayı ön fanların dışarıdan yeterli hava çekememesidir. Önü böyle kapalı sadece delikli MB520 model kasam var, ön paneli komple söktüğümde CPU ve GPU'nun ısı düzeyi 5 ile 10 derece azalıyor. Mesh yapıda bir kasa tercih edin ya da bu tip kasa alacaksanız ön paneldeki camı söküp kullanın.

Çözüm
Kankam çok sağolasın tavsiyelerin için birde bi ricam olucak benim bütçe 3.5k o kasayı nasıl düzenlerim azcık yardım edermisin?

Rahatlikla alabilirsiniz.
Isınır kasasını da mb511 yapıp al.
3500x yapma 2600 kalsın.
Anakartı B450M S2H yapıp kasayı Corsair Carbide Spec delta yap.
Eğer ki benim dediğim gibi kasayı değiştirmeden alırsam (B450m S2H ve R5 3500x) CSGO da ne kadar sıcaklıkta olur tahmininiz nedir? Bana fazla sorun çıkartır mı yani?

Son düzenleme:
Sırf fanlar bakıp şekilli şukullu diye kasa alınmaz, inan bana o ışıklar gece olunca ve torrent yada oyun oynarken öyle uyuz eder ki keşke Fansız havadar bir şey alsaydım diye dua ederken bulursun kendini,
Cam değil bildiğin mika o yüzey ve o kadar az bir çekim yapıyor ki o kısımdan ben kendim şahsen öyle bir kasadan alacağıma uzay montaj yaparım en azından her şey göz önünde olurdu. (=

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı