Çözüldü TARS-G2670/ Kasanın ısınma ihtimali var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak KKarahan

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar linkteki bilgisayarı alacağım fakat kasa ısınır mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Isınır. Ön kısmı çok kapalı. Bu tip kasaların kronik problemi kapalı yapısından dolayı ön fanların dışarıdan yeterli hava çekememesidir. Önü böyle kapalı sadece delikli MB520 model kasam var, ön paneli komple söktüğümde CPU ve GPU'nun ısı düzeyi 5 ile 10 derece azalıyor. Mesh yapıda bir kasa tercih edin ya da bu tip kasa alacaksanız ön paneldeki camı söküp kullanın.
Kankam çok teşekkürler fakat bu dediğin sistemi hazır olarak nereden alabilirim?
Hazır olarak istiyorsan incehesap (İstanbulda yaşıyorsan)itopya,sinerji gibi sistemlerde özelleştirip toplayabilirsin veya bu sitelerin bilgisayar toplama sihirbazı var ordan kendin de toplayabilirsin.

Kankam çok teşekkürler fakat bu dediğin sistemi hazır olarak nereden alabilirim?
Sistem hazır olarak satılmıyor, tek tek almanız gerekiyor. Toplayamam diyorsanız Technopat'ın videolarını izleyerek çok kolay bir şekilde yapabilir, takıldığınız yerde konu açarak yardım isteyebilirsiniz :)

Hayır dostum, o bileşenlerin bütçene uyması için farklı sitelerden alman gerekiyor. Bu yüzden de montajı senin yapman gerekiyor. İstersen o bileşenleri İtopya gibi sitelerden alabilirsin ancak fiyat farklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı