Tartışmayı sen belirle!

Akşam akşam sizin yobaz beyninizin düşünce şeklini değiştirmeye uğraşacak değilim. Herkes bildiğini okur. Beyninizin yaklaşk %10'unu falan kullansanız veya Futbol'la ilgilenseniz anlamanız gerekirdi bunu zaten. O yüzden şimdi oturup biraz düşünün, neden olduğunu anlayacaksınız. Arap nefretinizi de sırf Ronaldo Arap takımında diye bir kenara bırakın. Belki daha fazla arkadaşınız olur :D iyi akşamlar. Mümkünse de bu yanıttan sonra mesaj alıntılamayın bildirim düşsün istemiyorum.

Hocam ne diyorsunuz Allah aşkına.

Ronaldo > Messi. Messi'yi yedek kulubesinde gördüğümüz zaman göreceğiz dünya kupasını :). Kupa Messi'nin veya Arjantin'in değil, Ronaldo'ya yapılan siyasi baskının sonucunda siyasete kazandırıldı. Boşu boşuna gözünüzde büyütmein Messi'yi. Hem hormon takviyesi hem siyasi birlik ile anca Ronaldo'ya kafa tutabiliyorlarsa Ronaldo'nun gerçek büyüklüğünü görmüş oluyoruz :D. Bu kadar basit.

Hepsi amerikanın oyunları.

Akşam akşam sizin yobaz beyninizin düşünce şeklini değiştirmeye uğraşacak değilim. Herkes bildiğini okur. Beyninizin yaklaşk %10'unu falan kullansanız veya futbol'la ilgilenseniz anlamanız gerekirdi bunu zaten. O yüzden şimdi oturup biraz düşünün, neden olduğunu anlayacaksınız. Arap nefretinizi de sırf Ronaldo arap takımında diye bir kenara bırakın. Belki daha fazla arkadaşınız olur :D İyi akşamlar. Mümkünse de bu yanıttan sonra mesaj alıntılamayın bildirim düşsün istemiyorum.
Adamın sorusuna hala cevap vermedin.

Ronaldo'ya arap diyen insanlara tartışmaya girmek haddim bile değil, ve vermek gibi bir zorunluluğum yok. Mümkünse alıntı atmayın demiştim Rick Grimes adlı Negan fotoğraflı dostum. İyi akşamlar.
Ne toxic adam çıktın sen. Yaşını da belli ettin böylece. Sanane ne koyduğumdan ayrıca.😃 Peki ben sorayım. Neden Ronaldo Arabistan'a gitmiş?

Göz ardın hayırlı olsun. Hayatta başarılar.

Kardeşim madem biz senden daha düşük insanlarız aydınlat bizi Ronaldo bile al nasrr para için gitmişken sen bu aşırı gizli bilgiyle aydınlat ki bizde çocuklarımıza yıllar yıllar sonra neden gittiğini söyleyelim.

Geri
Yukarı