Technopat Ceza Uygulamasının Değişmesini İsteyenler ?

Ceza uygulaması değişsin mi?

• Oy verenlerin toplamı
    29
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanlar alışmış Facebook'ta "selam" yerine "slm", "merhaba" yerine "mrb" yazmaya. O yüzden Türkçe bu kadar zor geliyor. Çok şükür ne Facebook, ne Twitter, ne de Instagram hesabım var. Akıllı telefon dahi kullanmam. Bu arada kimse yazım yanlışından 1 ay ceza almaz Salih445829. Bir yanlışı mutlaka vardır...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki sistemin artılarına baktım da tekrar, saçma sapan artılar yazmışsın. Laf ve kavga demişsin de zaten burada ceza sistemi olmasa da kavga çıkmıyor. Bazen tartışmalar çıkıyor ama abartı değil. Anlaşmazlıklar demişsin de, laf ve kavga = anlaşmazlıklar. Şu anki sistemi sen kötülemişsin. Burası diğer forumlar değil ;) Memnun değilsen başka çöp sitelere gidebilirsin.

Şu anki sistemin artılarına baktım da tekrar, saçma sapan artılar yazmışsın. Laf ve kavga demişsin de zaten burada ceza sistemi olmasa da kavga çıkmıyor. Bazen tartışmalar çıkıyor ama abartı değil. Anlaşmazlıklar demişsin de, laf ve kavga = anlaşmazlıklar. Şu anki sistemi sen kötülemişsin. Burası diğer forumlar değil ;) Memnun değilsen başka çöp sitelere gidebilirsin.

Bu arada laf ve kavga değil, laf kavgası. ;)

Cezanın ani gelmesi biraz saçma cidden. İlk önce uyarı gelmesi daha mantıklı. Çunku konuyu açıyorum, cevaplarda sorular geliyor, pat ceza. 1 gün boyunca hiçbir şey yapamıyorsun, bu da işleri aksatıyor.

Arkadaşlar benim demek istediğim o değil. Ben sadece uyarmadan ceza alıyoruz demek istemiştim. Birde üye gözden kaçırırsa bir hatayı düzeltme şansı olsun diyorum.

En fazla şu yapılabilir: Daha yeni katılan üyelere 1-2 gün tolerans gösterilebilir. Ceza yerine uyarı...

Dikkat ederseniz moderatör arkadaşlar mesajlarımızı düzenliyorlar. Bu da bir uyarı üzerine geçerlidir benim için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı