Yerli markalar neden gereksiz kötüleniyor?

Alan alıyor Izoly Turbox. Siz hala ekran kartsız "APU" sistemle oynamaya devam. Alan memnun.

O APU diye hor gördüğün sistem Izoly, Turbox gibi markaların içinden geçer.

APU'larda en azından marka belli. Güç kaynağının adı sanı belli. Bir sistem ekran kartı yok diye çöp olmuyor.

Yerli olmadıkları için kötülüyorum şahsen, kötülemek de denmez; neyse o... Fason ürünlere yerli demek sizin için gurur verici bir şeyse bilemem tabii.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın haqqus bile Izoly videosu çekmiş.

Şu konuya bir göz at.

Çin yapımı kalitesiz (bakın kalitesiz diyorum yoksa şuan iyi bilinen çoğu marka bile Çin'de üretiyor ürünlerini) ürünlere sadece sticker yapıştırıp Türk malı oluyorsa eğer tamam haklısın =)

Forumda milyon tane başlık var; detaylı inceleme yapanda var, dediğin gibi keseden sallayan, sürü psikolojisi ile hareket edende var ama yine ortadaki gerçeği değiştirmiyor. Türk malı çoğu bilgisayar parçası kalitesiz.

PC konusunda değil ama General Mobile markası gereksiz linçlenmişti bir konuda bazen anlayamıyorum bu yerli marka düşmanlığını GM20 fiyatında daha iyi güvenilir bir cihaz yok bu fiyattaki cihazlarda sar değeri dahi yazmazken 0.5 0.6 gibi bir sar değeri sunuyor bu fiyata.

Çünkü Technopat içinde olan kullanıcılar yabancı firmalara destek olup Türkiye'yi batırmaya çalışıyor!

Ama asla yapamayacaklar! çünkü ülkede bizim gibi güzel vatansever insanlar var! ve biz hep Türk malı ürün kullanıp onları överiz!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı