Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sözde müslümanların hareketlerini niye bütün kesime yayıyorsun? Ayrıca diğer tarafta sivil öldürüyor ve iki tarafta Türklerden hazzetmiyor. İlla birini mi desteklemeliyiz?
Hareketler mi? Kuran ayetlerinden bahsediyorum. Araştır istersen. Ve ben zaten İsrail Filistin meselesinde hiç kimseyi desteklemiyorum. İslamcılık fikrinin yanlış ve çağdışı olduğunu söylüyorum.

Buyur. Yılanın başını küçükken eziyormuş Çin. Bu arkadaşa göre öyle.

101378-1c3b973f97fe06f925a35035993aba54.jpg

Böyle bir düşünce yapısı kabul edilebilir değil 😄 her millet birbiri ile savaşmıştır, o zaman barış ortamı olmasın herkes birbirini yesin.

Daha 2-3 yıl önce doğu türkistan zulümlerini desteklediklerini açıkladı aynı ülke. Hepsi ölse umrumuzda olmaz. Oradaki savaş Türk insanını ilgilendirmez. Çok isteyen annesini babasını alsın gitsin orada savaşsın ve ölsün.

Yazdıklarını tekrar oku bakayım istersen tek atan varmış gibi kafa yapın var.
Tek atam mı var dedim? Bak işte böyle oldu mu da deliriyorum. Gelişim için Türkiye ve Osmanlı başına gelen her padişaha, başkana saygım var diyorum. Ne anlamaktasınız?

Kendi düşünceleriniz kendinizde kalsın. Siyaset çok çetrefilli ve inanılmaz iğrenç bir meslek. Yalanlar dolanlar her şey var.

Hani filimlerde veya dizilerde hep görürüz devlet veya siyasiler böyle bir şey mi yapar deriz içimizden. Merak etmeyin hepsi yapıyor.

Böyle yönetilmek istendik ve yönetiliyoruz. Bular iyi günlerimiz. Çok çok daha kötü günler bizi bekliyor. O savaş elbet bizim kapimıza gelecek. Er ya da geç gelecek.

Bu hikayede yanan siviller ve devlete bağlı olmayan kişi ve kişiler zarar görür ve görecek. Halk her zaman en alt tabakada.

"Kişisel hesabından yaptığı paylaşımlar kendisini ilgilendirir." argümanına sağlam patladım, onun dışında diyeceğim pek bir şey yok. Yolu açık olsun.

Çok kötü bir durum o halde hesabı kapatabilirim. İnsanların sosyal medyası kendisine aittir kişiseldir orada yaptığını burada yüzüne vurmak insancıl bir durum değil ve kimsenin de işine engel olamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı